Газон в рулонах для зручності садівників Для того, щоб добре облаштувати свій садову ділянку, знадобиться не мало сил, клопоту і звичайно грошей. При зведення будинку будівництво можна зробити швидше своїми руками, але з природою такий варіант не пройде.

Адже не можна взяти і так швидко виростити різні рослини і тим більше газон. Таке ще ніхто створити не зміг. Але тепер кожен садівник може не чекати, коли ж зросте його газон, а купити вже готову траву в рулонах.

Замовити євроремонт можна ось тут і бути впевненими у відмінній якості робіт. Коли замовляється ремонт, то необхідно враховувати як якість матеріалів, так і професіоналізм робітників. Головна ідея рулонного газону — це пересадка трави разом з грунтом. До того часу, коли газон пересаджують, він росте в спеціальних розплідників приблизно два роки. Тому такий газон називається вже зрілим. У міру свого зростання в розплідниках за газоном здійснюють ретельний догляд, у тому числі і підгодовують траву різні корисними мінералами.

Газон в рулонах для зручності садівників
Купуючи газон в рулонах, необхідно звертати увагу на його якість. Вся трава повинна мати насичений зелений колір, який по всій поверхні повинен бути рівномірним. Газон обов'язково повинен бути підстрижений, інакше незабаром можуть з'явиться бур'яни. Так само варто звертати увагу і на білі коріння, яких повинно бути багато. А сам рулон газону перевіряється на якість при невеликому струшуванні. Якщо при цьому матеріал не розпадається на частини, значить газон хорошої якості.

Укладати рулонний газон можна в період з травня по вересень. Якщо це проводиться в спеку, то рулони не варто тримати, а якщо на вулиці волога погода, то краще зберігати www.postroil.com в рулонах кілька днів. При влаштуванні рулони газону кладуться тісно один до одного, але не в якому разі не можна робити нахлести. Коли матеріал покладений, то ходити по ньому можна лише за допомогою дощок або фанери.

Для будь-якої ділянки краще купувати газон із запасом приблизно на 15%. Це необхідно з огляду на те, що дерен має властивість стискатися після деякого часу. Якщо на присадибній території складний рельєф, то купувати газон краще на 25% більше необхідного обсягу.

Коли рулони газону покладені, його потрібно прокатати. Цей процес полягає в усуненні повітряних мішків, завдяки чому дерен дуже щільно прилягає в самому грунті. Після цього слід рясно окропити новий газон, щоб вода пройшла до самої грунту. Проробляти таку рясну поливання потрібно протягом тижня після укладання трави, а іноді й кілька разів на день. Після трьох-чотирьох тижнів рулонний газон повністю врастет в грунт. У наступній статті ми поговоримо про www.sedmoenebo-eka.ru.