Як позбавитися від запаху фарби Рідкісний ремонт приміщення не супроводжується покрасочными роботами, після яких досить тривалий час може залишатися специфічний запах. При цьому це може бути не тільки запах фарби або лаку, але і будь-якого іншого будівельного матеріалу.

Щоб швидше прибрати запах фарби після під час ремонту квартири, існує кілька способів:

1. Провітрювання. Самий простий і дієвий прийом, головне, щоб на вулиці не стояла холодна погода. Також слід брати до уваги можливість попадання в приміщення пуху і пилу, здатні осідати на свіжопофарбованих поверхнях. Найкраще в такому випадку застосовувати на вікнах протимоскітні сітки, здатні дещо захистити від попадання сміття з вулиці.

2. Кава. Якщо в будинку п'ють натуральну каву, то рекомендується не виливати його залишки, а розлив по декількох ємкостей, розставити по квартирі: в результаті запах кави буде кілька мінімізувати запах фарби.

3. Вугілля. Як відомо, вугілля має схильність до вбирання містяться в навколишньому середовищі речовин. Тому якщо створити з деревного вугілля локальні запахоулавливатели, це однозначно оптимізує ситуацію.

4. Свічка. Відкритий вогонь має очисну дію, випалюючи все летючі токсини. Тому, якщо розставити по кімнаті запалені свічки, можна не тільки романтизувати інтер'єр, але і освіжити повітря. Якщо є інші джерела відкритого полум'я, як камін або пальник, то це ще краще: головне, дотримуватися при цьому заходи пожежної безпеки.

5. Вода. Можна також набрати кілька ємностей з водою, бажано, що-то типу тазиків, щоб отримати побільше водної площі. Ефект від такого очищення помітно менше, ніж від полум'я, але зате він більш безпечний і надійний, не вимагаючи постійного знаходження будинку.

Як позбавитися від запаху фарби

6. Окремі продукти. Деякі продукти мають властивість прибирати неприємні запахи. До них відноситься порізану цибулю, або оцет, розбавлені водою. В останньому випадку можна поєднувати водний очисник з оцтовим, додаючи невелику кількість речовини в налиті ємності з водою. Дуже добре допомагають в цьому плані лимони, порізані на тарілочки і розставлені по кімнаті: повітря зазвичай очищається за два дні. Ще одним ефективним способом прибрати запах фарби є різні природні ароматизатори – м'ятна або будь-яке інше запашне масло, або ванільний екстракт.

7. Сода. За допомогою соди зручно прибрати запах з підлогових покриттів, які вбираються неприємні запахи. Для цього соду розсипають по підлозі, а на наступний день прибирають.