Поради щодо вибору паркету Під час капітельного ремонту в будь-якому будинку повністю замінюється кожна поверхня нової. Особливу увагу необхідно приділити саме підлозі. Адже частіше усього на дану поверхню впливають механічні сили та інші чинники.

Самий оптимальний варіант для обробки підлоги – це паркетна дошка. Паркет являє собою самий натуральний і природний матеріал, який коштує не надто дорого. Завдяки ціні майже кожна людина може дозволити собі зробити ремонт підлоги за допомогою цього обробного матеріалу.

Але вибір паркетної дошки не так просто і не кожна людина знає, якими характеристиками повинен володіти самий якісний і довговічний будівельний матеріал. У даній статті будуть детально викладені всі необхідні поради щодо правильного вибору паркету.

Порада 1

Щоб дизайн приміщення було повністю завершено необхідно правильно і вірно підібрати підлогу. Якщо паркетна підлога буде обраний гарний, то на ньому будь-яка навіть сама скромна меблі буде завжди виглядати презентабельно. Але якщо ж підлога буде підібраний неправильно, то в даній ситуації навіть найдорожча і красиві меблі не врятує. Першим ділом потрібно не кидатися до вибору, а ретельно і детально вивчити весь будівельний ринок і всі присутні в ньому моделі паркету. Для цього, можливо, просто скористатися просторами інтернету і переглянути всі можливі варіанти. Якщо немає можливості виходу в інтернет, то можна просто піти в будь-який найближчий будівельний магазин. Там завжди є досвідчені консультанти, які допоможуть і розкажуть про всі переваги та недоліки того чи іншого оздоблювального матеріалу для підлоги.

Порада 2

Поради щодо вибору паркету
Якщо хочеться придбати досить красиве і якісне підлогове покриття, то не варто економити. Більш дорогу паркетну дошку роблять з цінних деревних порід, які вважаються самими довговічними і якісними.

Порада 3

Найпоширеніший найкращий варіант паркетної дошки це товщина 22-26 мм, де верхній шар повинен бути не менше 6 мм. Такий варіант буде найбільш доречним як для дому, так і для будь-якого офісного приміщення. Паркетна дошка з натуральних порід дерев здатна витримувати безліч процедур циклювання. Завдяки цьому підлога протягом багатьох років буде завжди виглядати як новий.

Порада 4

Для спальної кімнати можна вибирати паркет більш бюджетного варіанту. Адже в даному приміщенні навряд чи буде велике скупчення людей або часте фізичний вплив.