Незвичайне дизайнерське рішення Моя давня подруга – любителька експериментів, причому абсолютно у всьому. То пофарбує волосся у синій колір, то татуювання на всю руку зробить, а то збереться тунелі у вухах носити.

Благо, що можна перефарбувати волосся, татуювання у неї тимчасова виявилася, а до тунелів у неї руки не дійшли – переключилася на щось інше. Так вона не тільки над своєю зовнішністю любить експериментувати, але і над власним житлом. Одна тільки червона кухня чого вартий! А вже про ліжко з водяним матрацом і говорити нічого.

Я, як приходжу до неї в гості, кожен раз знаходжу усілякі нововведення в обстановці і новомодні гаджети. Кошти їй, звичайно ж, дозволяють бути такою, трохи божевільною. І ось уявіть собі, ця экспериментаторша вирішила зробити ремонт у ванній кімнаті. Уявляю тих майстрів, яким вона намагалася пояснити, що їй хочеться бачити у власній ванній. Напевно, процес пояснення був досить тривалим. Як і процес самого ремонту, адже найчастіше бажання моєї подруги змінюються швидше, ніж їх встигають виконувати.

Добре, що я стала свідком вже готового результату. Хоча результат був дуже навіть нічого. Я думала, що буде набагато вычурней і безумней. А тут всього лише величезна ванна-джакузі у підлозі у вигляді величезного серця з різнокольоровою підсвіткою для створення необхідної обстановки, та на стіні незвичайна композиція з полотенцесушителей різного дизайну. Мінімалізм в поєднанні з арт-хаусом, практично, як подруга сама назвала цей стиль у ванній, хоча в стилях вона зовсім не розбирається, втім, як і я.

Подруга за чашкою натуральної кави з тістечками розповіла, що не змогла втриматися, коли в магазині їй запропонували придбати shop.pknika.ru і її буйна фантазія практично відразу склала композицію, де кожен полотенцесушитель займав своє, як їй здавалося, ідеальне місце. На стіні у ванній я нарахувала шість рушникосушок, як кажуть, чого вже розмінюватися на дрібниці. Подруга ще сміялася, що тепер їй не страшна дощова погода, адже випрану білизну вже точно буде де розвісити.

Звичайно, незвичайних ідей моїй подрузі не займати, але вона була права в одному, купивши водяні полотенцесушителі – це дуже практичний прилад, і я взяла собі на замітку, що коли буду робити ремонт у ванній кімнаті, а його найближчим часом доведеться робити, обов'язково встановлю і собі. Але не шість, як у моєї оригінальної подруги, а поки тільки один.