Робимо ремонт даху власного гаража Багато чоловіків пропадають в гаражі цілими днями, тому дуже важливо, щоб у цьому приміщенні було максимально комфортно і затишно. Для цього потрібно слідувати певним вимогам.

Однак після будівництва нерідко в гаражі виникають проблеми з покрівлею. А якщо в приміщенні буде протікати дах, то працювати в ньому стане просто неможливо. Але існують способи полагодити покрівлю самостійно і таким чином виправити ситуацію.

Як здійснити ремонт з допомогою м'яких покрівельних матеріалів?

Спочатку варто знати, що м'якими матеріалами для покрівлі вважаються бікрост і руберойд. Перший варіант укладається з використанням газової пальником, а от на другий матеріал доведеться нанести бітумну мастику. Виходячи з цих даних, можна стверджувати, що з бикростом працювати набагато легше, оскільки немає необхідності робити мастику.

Ремонт даху за допомогою руберойду

В принципі, виконувати ремонт даху руберойдом не надто важко. У тому випадку, якщо на даху гаража є лише незначні протікання, то можна відрізати шматки від рулону руберойду, а решті матеріал залишити для можливого наступного ремонту. Головне, щоб величина відрізаного шматка руберойду підходила для пошкодженої ділянки.

Спочатку в отвір заливається смола або бітумна мастика. Після цього, зверху кладуть руберойд і знову покривається мастикою. Далі проводиться гідроізоляція покрівлі. З цією метою застосовується руберойд. Цей матеріал укладається на гудрон. У тому випадку, коли при укладанні утворюються бульбашки, їх потрібно проколювати ножем.

Робимо ремонт даху власного гаража
Робимо ремонт даху власного гаража

Ремонт даху за допомогою бікрост

Для використання бікрост не потрібна бітумна мастика, а відповідно процес спрощується. Щоб здійснити його монтаж, знадобиться застосувати газовий пальник. При цьому фіксується на поверхні даний матеріал за допомогою окисленого бітуму.

Для того щоб відремонтувати дах таким матеріалом, необхідно розгорнути рулон на пів метра, прогріти його з виворітного боку газової пальником, а потім щільно зафіксувати цю частину на поверхні. Укладання бікрост виконується Т-подібної палицею. Після цього, на оброблений шматок можна сміливо стати ногами і розгорнути ще такий же шматок, прогріти його і прикріпити до даху.

Друга смуга укладається з нахлестом на першу приблизно на 8 сантиметрів. На виконання ремонту даху гаража доведеться витратити лише близько двох годин вільного часу. У той момент, як для використання першого методу, довелося б витратити набагато більше часу і сил.