Ремонт у ванній кімнаті своїми руками Ми вже дуже давно робили ремонт у нашій ванній кімнаті. Це ми планували досить тривалий час, але грошей вічно не вистачало. За все це тривалий час плитка пожовтіла і стала дуже страшною.

Знаходиться, у неї просто не можливо було перебувати. Тому ми зібрали трохи грошей на будівельні матеріали і вирішили зробити цей ремонт самостійно.

Але давайте не буде квапити події, і будемо розповідати вам усе по пунктах. Спочатку ми планували звернутися до досвідченим працівникам в сфері ремонту. Так як у нас квартира стара і планувалася лише б швидше побудувати житло для радянських громадян, про комфорт ніхто особливо не думав. Будівельники тих часів зробили нашу ванну кімнату разом з туалетом не більше ніж 3 квадратних метра. За виконання робіт у даному приміщенні досвідчені працівники попросили просто шалені гроші, які ми явно не змогли б зібрати навіть за кілька років.

Зрозуміти таку велику вартість ремонту в принципі можна. Справа в тому, що багато людей не вміють робити ремонт самостійно, саме тому люди, які це розуміють і завищують свої ціни. Я теж раніше толком не чого не розумів в ремонті квартир та іншої роботи, але мене змусила життя в цьому розібратися. Нижче я коротко опишу, як я зробив ремонт своїми руками. Нехай не сильно шикарний ремонт але, тим не менш, цілком прийнятно.

Попросив у свого знайомого болгарку і за допомогою неї я зняв всю стару плитку. На місце неї я придбав нову і гарну в найближчому будівельному магазині. В комплект з ним йшов необхідний клей. Узяв рівень і, використовуючи його почав класти плитку. Вийшло цілком прийнятно. Після цього ми вирішили, що нам необхідно повністю замінити ванну. Ми поставили її на місці старої і тепер у ванній кімнаті стало набагато затишніше.