Узгодження електропроекти міської квартири

Узгодження електропроекти необхідно при підключенні до магістралі нової квартири, а також, якщо в приміщенні був проведений капітальний ремонт, під час якого вся система електропроводки була перероблена у відповідності з новими стандартами.

В останні роки електропроект потрібно тим власникам квартир, яким вже не вистачає виділеної потужності або які запланували збільшення кількості споживаної енергії, наприклад, вирішили встановити джакузі разом з посудомийною машиною.
Такий проект можуть підготувати дизайнери, які розробляють дизайн-проект приміщення або електрик, підготував схему електропостачання будинку в залежності від побажань його власників. Потім, цей документ разом з цілим пакетом документів, отриманих у різноманітних інстанціях, подається на розгляд контролюючих управлінь Росспоживнагляду для його узгодження. До речі, якщо в будинку планується монтаж системи «тепла підлога», облаштування бойлера або електричного, а не водного рушникосушки, необхідно буде отримати окремий дозвіл, що дозволяє використовувати електроенергію на термічні мети.
Поетапно, www.electroproj.ru наступним чином:

1. Спочатку необхідно отримати безкоштовну виділену потужність в керуючій компанії у розмірі 15 кВт (при цьому компанія повинна надати спеціальний акт, в якому буде вказано точну кількість виділеної потужності).

2. Якщо кількість необхідної для життєзабезпечення квартири потужності, що перевищує показник 15кВт, слід погодити проект у районному департаменті Ростехнагляду.

3. Далі проект має пройти погодження у вузлі обліку.

Цей процес займає до 14 робочих днів, тому, якщо ви здійснюєте узгодження самостійно, обов'язково «закладіть» ці дні в кошторис, щоб не вийшло форс-мажорних накладок у графіку реалізації дизайн-проекту. Якщо ці роботи виконуватиме компанія, що спеціалізується на розробці та погодженні электропроектов, то вся процедура займе менше часу.
Після того, як на проекті буде проставлений штамп Ростехнагляду про погодження або виданий спеціальний акт, можна приступати до виконання всього комплексу електромонтажних робіт.

Вартість узгодження електропроекти варіюється від 25.000 до 35.000 рублів. Ціна залежить від метражу квартири, кількості точок енергопостачання, необхідності включити в проект теплової витрата електрики. В загальну вартість входить і ціна розробки необхідної документації, яка подається разом з проектом на розгляд контролюючих інстанцій. Багато компаній включають в загальну вартість проживання і підготовку договору на электрообслуживание.