Ремонт і утеплення підлоги у ванній кімнаті пінопластом Під час ремонту у ванній кімнаті слід не забути про підлогу. Так як приміщення може швидко остигати, якщо підлога холодний. Професіонали кажуть, що утеплення підлоги допоможе зберегти тепло у ванній кімнаті і зменшити тепловтрати до 20%.

Тим, хто живе в приватному будинку або на першому поверсі багатоповерхових будинків слід особливо задуматися про утеплення підлоги.

dverimarket.kiev.ua Це можна враховувати, при виборі дверей для кімнат. До сучасним теплоізоляційним матеріалам належить пінопласт. Використання його для теплоізоляції підлоги — правильне рішення для тих людей, які дбають про здоров'я своїх близьких і розумного витрачання коштів.

Пінопласт широко застосовується завдяки невисокій вартості по відношенню до інших утеплювачах і легкості в роботі. Зазвичай застосовуються листи товщиною близько 50 мм. Пінопласт довговічний, має високий рівень вологостійкості, хорошу звуконепроникність, а також стійкий до великих навантажень.

Ремонт і утеплення підлоги у ванній кімнаті пінопластом
Утеплення підлоги виконується в кілька етапів. На першому етапі необхідно вирівняти підставу підлоги. Можна використовувати піскобетон або будь-яку вирівнюючу суміш. Товщина стяжки повинна бути не менше 4см.

Після застигання стяжки можна переходити до другого етапу. На даному етапі виконують гідроізоляцію підлоги за допомогою гідроізоляційної плівки, яка потім буде захищати підлогу від вологи.

Третій етап включає в себе укладання пінопласту на гідроізоляцію. Щілини, які утворюються між листами пінопласту, необхідно заповнити монтажною піною.

Наступний крок — це армування. На плити пінопласту наносять цементний розчин товщиною до 2 див. Потім на нього укладають армовану сітку.

Останній, п'ятий етап — стяжка. Розчин наносять так, щоб товщина заключного шару становила 6-7 див. На утеплена підлога вже можна укладати будь вибране покриття.