Благоустрій квартири в новобудові основні моменти Процедура придбання нової квартири-це, як відомо, неймовірно важлива подія для будь-якої людини. Щоправда, слідом за радістю досить швидко починає приходити розуміння того, що купівля житла – це не лише поліпшення рівня добробуту, але і цілий ряд досить серйозних турбот і проблем.

Найбільш актуальним, все це, природно, стає при придбанні житлоплощі безпосередньо в новобудові.

Куплена квартира в новому будинку - мінімалізм практично скрізь

Майже всі новобудови, що відносяться до категорії «економ», сьогодні, як правило, це не що інше як, лише повністю «порожні коробки». У квартирах, розташованих в таких будинках, зазвичай присутня тільки основна підведення всіх комунікацій, проте саме сантехнічне обладнання повністю відсутня. Стельові та стінові поверхні, у них також не мають абсолютно ніякої обробки, а монтаж електропроводки обмежується лише встановленням лічильника. Саме тому, новоселам, в подібній ситуації, часто і доводиться самостійно облагороджувати щойно придбану площу.

Облаштування малими силами

Благоустрій квартири в новобудові основні моменти
Найбільш серйозна трудність при благоустрої такого житла зазвичай полягає в тому, що тільки що зведена будова перші кілька років дає постійну і, одночасно з цим, досить помітну усадку. Як раз саме з-за цього, відразу ж здійснювати в новій квартирі грунтовний ремонт, звичайно ж, не має ніякого сенсу.

Для того щоб уникнути порожніх витрат, і, одночасно з цим, надати новобудові цілком благопристойний вигляд, в подібній ситуації, найдоцільніше використовувати тільки ті різновиди матеріалів, які відрізняються здатністю з легкістю протистояти значні деформації, викликані природною усадкою.

Що рекомендується зробити перед заселенням в новобудову?

Благоустрій квартири в новобудові основні моменти
В саму першу чергу, звичайно ж, потрібно буде обов'язково облаштувати високоякісну стяжку підлоги, що дасть можливість зробити його більш міцним і рівним. Що стосується самого підлогового покриття, то тут найбільш підходящим рішенням вважається паркет, оскільки він при усадці будівлі зазвичай деформується менше всього.

Поверхні біля стін в новобудовах, по більшій частині не відрізняються своїм ідеальним станом. У тому випадку, коли вирівняти їх за допомогою звичайної цементної суміші не виходить, то впоратися з подібною проблемою допоможе застосування гіпсокартону. Згодом стінові поверхні можна буде піддати фарбування або обклеювання шпалерами на тканинній основі, які при перекосі стін зазвичай дуже сильно не коробляться. Що стосується облагороджування стельової поверхні, то тут рекомендується діяти аналогічно, як і при обробці стін.