Як підготуватися до ремонту квартири Якщо ремонт у квартирі буде виконуватися висококваліфікованими майстрами, то господареві треба обговорити з ними все, щоб в подальшому не виникало ніяких непорозумінь.

Майстри повинні постаратися точно зрозуміти, що господар хоче отримати і який ремонт його влаштує.

Якщо досвідчений майстер, то він зможе надати власникові креслення і розроблені проекти майбутнього виду його квартири, а також показати свої раніше зроблені ремонти у інших людей.

Не варто довіряти ремонт тим людям, які стверджують, що вони з легкістю зроблять і відразу ж кажуть ціну за роботу, яку ще й не почали робити, так як майстри, що займаються виконанням якісного ремонту, ніколи не зможуть назвати постійну ціну. Вони знають розцінки тільки на стандартний вид робіт.

Господар квартири не повинен самостійно здобувати матеріали тому, що це краще зробити з тією людиною, яка буде займатися ремонтом. Адже тільки досвідчений майстер зможе правильно підрахувати кількість матеріалу і визначити його якість і тоді господарю квартири не доведеться витрачати час на підрахунок шпалер і на вибір фарби.

Як підготуватися до ремонту квартири

Підготовка до ремонту

Навіть якщо ремонт треба зробити тільки в одній кімнаті, то все одно господареві квартири доведеться заховати всі речі в шафи і добре закрити плівкою тому, що пил проникне скрізь. А ось на поверхні слід залишити тільки все найнеобхідніше.

Якщо в квартирі якісне підлогове покриття, то його також треба буде застелити, щоб воно не зіпсувалося. Адже величезна кількість піску, невеликих камінчиків і води дуже швидко рознесуться по квартирі (після того, як ремонт в кімнатах завершиться, дуже важко відчистити підлогу в приміщенні, так як сміття проникне в усі щілини, з яких його дістати неможливо).

Під час ремонту краще замінити все те, що зносилося і не відкладати це на потім, пізніше цього робити ніхто вже не буде. Ремонт треба зробити максимально якісно і тоді його не доведеться переробляти через 2 роки.

Не потрібно відразу ж після того, як ремонт буде закінчений викидати залишки матеріалів. Їх краще сховати в гаражі або в коморі, а потім використовувати за потребою. Адже часто буває так, що плитка тріскається, а щоб купити нову, можна буде взяти залишок і піти з ним в магазин. Ще у багатьох сім'ях діти малюють на стінах, і заховати всі художества, можна тільки за допомогою шпалер, які залишилися після ремонту.