Методи утеплення підлоги керамзитом У ролі теплоізоляційного матеріалу для підлоги може використовуватися, в тому числі, керамзит, а www.керамзит.kh.ua про нього детальніше ви можете на сайті керамзит.кһ.иа.

Керамзитовые гранули помітно підвищують ізоляційні характеристики поверхні. Тільки використовувати це виріб виходить по-різному. Існують як мінімум 3 технології, яким можна слідувати, щоб виконати теплоізоляційні роботи. Кожну варто описати детально, щоб вдалося вибрати найбільш підходящу.

1. Настил суцільним шаром керамзиту

Найбільш простий варіант утеплення підлоги керамзитом – застелити їм всю поверхню суцільним шаром. У цьому випадку необхідно сформувати прошарок товщиною 5-7 см. Керамзитовий «килим» нічим не розділяється, тому і теплоізоляція такого шару виходить максимальної.

Але надійність основи під укладання підлогового покриття виходить не найвищою. На керамзит потім укладають плити ДСП або ДВП. А вони без належного закріплення можуть «гуляти». Тому є небезпека появи деформацій на фінішному покритті.

2. Укладання керамзиту між лагами

У цьому випадку основою для монтажу чорнової підлоги стають лаги, тобто бруси товщиною близько 10 см. Їх укладають із кроком близько 70 див., Відповідно, залишається простір, який і заповнюють керамзитом. Такий метод дозволяє створити надійну основу під подальшу обробку.

Але, звичайно, теплоізоляційні можливості керамзитовою прошарку будуть вже не такими високими, як в попередній ситуації. Зате дана технологія доречна, якщо проводиться ремонт у приміщенні великої площі. Тоді як настил керамзиту суцільним «килимом» більше підходить для лоджії і маленьких кімнат.

3. Заливка стяжки з керамзиту і бетону

Нарешті, якщо хочеться знайти оптимальне рішення між міцністю і теплоізоляцією, варто звернутися до такого варіанту. Спочатку підлогу засипають керамзитовыми гранулами, попередньо провівши гідроізоляцію базового підстави. Далі керамзитовую прошарок заливають бетонним розчином. Причому, весь шар керамзиту повинен бути повністю прихований в бетоні. Після затвердіння стяжка вийде міцної, але в той же час зможе добре захищати приміщення від втрат тепла. Як і зрозуміло, це самий трудомісткий підхід.

Всі перераховані способи утеплення підлоги керамзитом володіють власними плюсами і мінусами. Якщо власник врахує описані специфічні моменти, він обов'язково зможе добитися відмінних результатів. І тоді в приміщенні вдасться створити надійний підлогу, добре захищає від холоду.