Рулонні ворота Перевагою рулонних воріт є їх рентабельність, яка обумовлена нескладною конструкцією, надійною гарантією.

Ціна на рулонні ворота в середньому становить 10 000 рублів.

Зазвичай їх встановлюють, коли виключається можливість встановлення інших видів воріт.

В комплект включаються: електропривод і аварійний ручний підйом. Система управління буває: ручна і з застосуванням ручного приводу.

Для виробництва рулонних воріт використовуються надійні і якісні ламелі, вони з'єднуються між собою досить щільно. Тому структура виходить гнучка.

Ворота рулонного типу піднімаються не вертикально, а горизонтально. Тому коли людина заїжджає на машині в гараж, він може не турбуватися про те, що його автомобіль зачепить ворота чи зачепить їх.

Дані ворота можна замовити різного типу профілю, залежно від ширини і висоти виробу. Характеристики профілю залежать від теплопровідності і шумоізоляції, а також від того, які стоять gs-automatic.ru. Наприклад, якщо ви вирішили придбати рулонні ворота типу Al-120, то шумоізоляція складе -21 Дб.

Для рулонних воріт застосовуються такі матеріали як алюміній і оцинкована сталь. Бічні заглушки виготовляють з алюмінію, алюмінієвих сплавів і пластику.

Рулонні ворота не підходять теплим гаражів. Задекорувати ворота можна за допомогою їх фарбування.

Ворота можна встановлювати і готовий дверний проріз. Так вони не займають багато місця і надають гаражу сучасний вигляд. Рулонні ворота виготовляються у відповідності з європейськими стандартами, і, зрозуміло, вони пройшли всі типові випробування. В результаті проведених випробувань, транспортний засіб в'їжджає у ворота шириною 4800 мм, і при цьому ворота повертаються в свій первісний вигляд.

Рулонні ворота припускають універсальність монтажу як зсередини, так і зовні приміщення. Установка відбувається за короткі терміни і на будь-який отвір.

При замовленні рулонних воріт надається гарантія в середньому до 10 років.

Поради по експлуатації:

  • необхідно уникати частого підйому воріт;
  • ручний підйом доступний тільки в аварійному режимі;
  • при опусканні воріт, потрібно дочекатися їх остаточної зупинки;
  • якщо в результаті використання ви помітили щось незвичне, зверніться до професіонала;
  • забороняється самостійна профілактика, ремонт, огляд пошкодження рулонних воріт.
  • Також рекомендую ознайомитися з відео матеріалом про те як правильно вибрати рулонні ворота для свого гаража на дачі або заміському будинку: