Переваги будинків з бруса Будівництво дерев'яного котеджу – економічно обґрунтоване рішення. Брус являє собою доступний і дешевий матеріал, але адаптований до мінливому клімату.

В умовах дощової осені і екстремально холодних зим будинку з бруса про яких ви можете почитати xn------5cdbcgdti0afgt0b5a1aofo5b5l.xn--p1ai не втрачають експлуатаційних характеристик і зберігають комфорт і затишок житлового простору.

До переваг котеджів з бруса відносяться:

• Екологічність. Для зведення будівель застосовуються натуральні природні матеріали. Це виключає появу шкідливих ароматів і випарів. Деревина містить смоли, що сприятливо впливають на організм людини.

• Стійкість до примх негоди. Особняки сейсмостійкі, невразливі для весняних повеней та ураганів. До того ж низька вартість матеріалів не передбачає витрат на відновлення конструкцій.

• Короткі терміни будівництва. Каркас будівлі споруджується протягом місяця. Завдяки попередній підготовці будинки з бруса не вимагають довгої усадки. Побудувати котедж під ключ можна за 2-3 місяці.

• Мінімальна зовнішня обробка. На виробництві матеріал обробляється спеціальними розчинами. Це антикорозійні речовини, що перешкоджають впливу агресивних середовищ, розповсюдження цвілі і гнилизни. Фасад не потребує ізоляції та ущільненні.

• Теплосберегаемость. Дерево відрізняється низькою теплопровідністю. Виключаються витрати на утеплення стін, знижуються витрати на ремонт і реставрацію. В період суворих заморозків на прогрів кімнат і підтримання стабільного мікроклімату достатньо природного опалення.

Переваги будинків з бруса
Переваги будинків з бруса

У цегляних і залізобетонних будівлях для опалення застосовуються допоміжні конвектори та обігрівачі. Це створює навантаження на електромережу: в зимовий сезон збільшуються витрати на комунальне обслуговування. Проекти будинків з бруса підготовлені для економічної експлуатації і невибагливі в технічному забезпеченні.

Дизайнерські плюси будинків з бруса

Деревина – універсальний матеріал, підготовлений для всебічної обробки. У чистовій обробці приміщення дерев'яних котеджів виглядають стильно і оригінально. Завдяки ваговій витривалості несучих опор можна експериментувати з плануванням особняка і формою кімнат. Проект будинку з бруса включає більше 2-х поверхів, допоміжні прибудови у вигляді автомобільного боксу і господарських приміщень.