Бізнес новини

Національний банк Ізраїлю заявив про збільшення зростання економіки країни на 3,5%, замість прогнозованих результатів в 2,6%, завдяки чому зростання ВВП для всіх громадян склав 1,5%. Важливу роль в зростанні національної економіки зіграла сфера приватного споживання, доходи в казну від якої збільшилися на 6%. Крім цього, Ізраїль скоротив рівень безробіття до 4,7%.

Детальніше: Игорь Янковский

Обманутые вкладчики Five Winds Asset Management и Questra World объединяются

Обманутые вкладчики Five Winds Asset Management и Questra World объединяются против мошенника Павла Крымова Сегодня имя организатора Five Winds Asset Management и QW Lianora Swiss Consulting (Questra) на слуху у сотен тысяч людей по всему миру. Обвиняемый в мошенничестве в особо крупном размере, уроженец Украины Павел Геннадьевич Крымов, на протяжении 15-ти лет занимался преступной деятельностью в сфере финансов.

Детальніше: Обманутые вкладчики Five Winds Asset Management и Questra World объединяются

Запчастини для іномарок. купити автозапчастини

BMWPC.ru пропонує широкий асортимент запчастин на іномарки. Ми продаємо як оригінальні так і не оригінальні запчастини. 
Ми здійснюємо доставку замовлень по Москві і Московській області, а так само відправляємо замовлення транспортними компаніями.

Завдяки нашому сайту, купувати автозапчастини стало набагато простіше.

Детальніше: Где лучше всего купить ветровики

Практичність і зручність використання складських стелажів полочной конструкції сумнівів ні у кого не викликає. Система горизонтального розміщення забезпечує легкий доступ до одиниць зберігання і комфортну візуалізацію. Поличні складські стелажі можуть витримувати значні навантаження - від 120 до 1200 кг на рівень.

Детальніше: Поличкові стелажі

Стрімкі темпи розвитку різних галузей економіки - основна причина затребуваності будівельної, вантажної, дорожньої, сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки. Наша компанія забезпечує можливість для підприємств будь-яких масштабів і форм власності орендувати необхідні машини та навісне обладнання до них.

Детальніше: ТОВ "Вольтех" широкий вибір спецтехніки

Ранее стало известно, что в попытке запутать следствие, создатель пирамид Questra и A.G.A.M. Павел Крымов провел быстрый ребрендинг своих организаций. Уже несколько месяцев аферы работают под названиями Five Winds Asset Management и QW Lianora Swiss Consulting. Причиной данных изменений стали несколько уголовных дел, заведенных на Крымова Департаментом Внутренних Дел Республики Казахстан.

Детальніше: Крах Five Winds Asset Management и Questra World мошенника Павла Крымова. Что делать обманутым...

Запчастини

Гідроцикли спільного виробництва, знамениті своєю довговічністю і високою надійністю. Однак і такий техніці потрібно багато запчастин. Замовити будь-яку з них Ви зможете в розділі Honda.

Перевірені часом і численними туристами гідроцикли, з чудовим дизайном і комфортним управлінням. Всі елементи і деталі в цих гідроциклах необхідно ретельно чистити і час від часу міняти.

Детальніше: Запчасти питбайк

Один з найпопулярніших замовлень клінінгової компанії в Єкатеринбурзі - комплексне прибирання квартир і офісів після ремонту.

Клінінг після ремонту. який пропонує компанія «Містер Ландрі», це не просто збір і видалення дрібного будівельного сміття.

У такій серйозній справі, як прибирання квартир і офісів після ремонту, звичайні ганчірки та швабри - не варіант.

Детальніше: FLYTTHJÄLP OCH STÄDHJÄLP I STOCKHOLM!

Обличчям будь-якої організації вважається її офіс. Яке враження створюється у вашого потенційного клієнта, який входить в приміщення, займане вашої солідної фірмою, а його погляд виловлює по кутах старі меблі часів СРСР, клишоногі стільці і шафи, дверцята яких давним-давно перестали закриватися?

Детальніше: Офисная мебель

Лазерні технології використовуються для епіляції досить широко, так як лазерна енергія може добре поглинатися меланіном і не поглинається іншими пігментами, що дозволяє вибірково впливати тільки на волосся, виключаючи вплив на шкірні покриви. 
Особливість пігменту меланіну в тому, що 30% його міститься в цибулинах і 5% в волосках. Тому лазер впливає безпосередньо на цибулини, руйнуючи їх. Таким чином, відбувається виборче нагрівання фолікулів волосся, що приводить до їх руйнування. Волосся перестають рости. 

Детальніше: Лазерная эпиляция в Печерском районе