Які бувають шезлонги для дачі Дачні ділянки призначені не тільки для постійної роботи на городі і в саду: відпочинок на свіжому повітрі замінить будь-які поїздки на заморські курорти.

Для того, щоб зробити свій сад більш пристосованим для відпочинку, бажано обзавестися садової меблями, і шезлонг – один з найпоширеніших елементів цього типу. Нагадуючи собою щось середнє між глибоким кріслом і лежаком, він дуже зручний для розслаблення, під сонцем або в тіні: на шезлонгу можна почитати або просто повалятися, відпочиваючи від нелегкого дачного праці.

Існує кілька видів шезлонгів, кожен з яких має свою специфіку:

1. Дерев'яні. Так як більшу частину часу шезлонги експлуатуються на відкритому повітрі, деревина проходить спеціальну обробку за допомогою водовідштовхувальних просочень: таким чином створюється захист від гниття. Зустрічаються як повністю дерев'яні шезлонги, так і комбінації дерева з іншими матеріалами. Зазвичай це матерія, якій обтягується дерев'яний каркас.

2. Металеві. Більш важкі вироби, ніж дерев'яні, проте це компенсується більшою міцністю і функціональністю: наприклад, металеві шезлонги простіше регулювати і трансформувати. Сидіння зазвичай відбуваються шкірою або м'яким текстилем.

3. Пластикові. Подібні шезлонги найчастіше застосовуються на річкових і морських пляжах. Мають зручну для транспортування складну конструкцію, з вхідним в комплект матрацом і чохлом. Також нерідко можна зустріти доповнення у вигляді подушок, що робить відпочинок максимально комфортним. Використовуючи подібний шезлонг на дачі, важливо уникати намокання тканинних частин, і якщо це трапляється, добре їх просушувати.

4. Текстильні. Подібні вироби рідко зустрічаються в нашій країні – це більш західний зразок шезлонга. Має легку і надійний алюмінієвий або пластиковий каркас і дуже функціональну м'яку оббивку: застосовуваний текстиль має здатність дуже швидко висихати і протистояти експлуатаційним навантаженням.

Які бувають шезлонги для дачі

5. Ротанг. Ще їх називають плетінками: повністю екологічне виріб, що відрізняється щільністю і естетичністю. При намоканні швидко висихає, без всяких наслідків.

Крім вищеназваних видів, дуже часто зустрічаються комбіновані шезлонги, що включають в себе комбінацію декількох матеріалів. Також слід зазначити значне конструктивне різноманітність виробів, що дає можливість підібрати найбільш відповідний для себе шезлонг з точки зору необхідних функцій.