Особливості сучасних кроквяних систем для дахів і мансард Вибір даху не такий простий, як може здатися на перший погляд. Але якщо поставитися до цього питання з максимальною серйозністю, то можна не тільки надійно захистити будинок, але і кардинально змінити своє «гніздечко», зробивши його більш привабливим і унікальним.

Більшість людей вважає, що різні оригінальні проекти вимагають великих витрат для забезпечення їм високої надійності і функціональності. Це в свою чергу продовжує терміни будівництва. Ще недавно таку думку відповідало дійсності, але після появи нових передових технологій відбулися істотні зміни.

Застосовуючи зубчасті пластини з металу і кроквяні конструкції мансардного даху, можна спорудити конструкцію будь-якого рівня складності, причому з набагато меншими витратами. Ця технологія є поки ще новинкою, тому не всі люди добре знайомі з усіма її позитивними сторонами.

В чому особливості цієї технології?

Кроквяні конструкції виготовляються з струганого бруса. Такий матеріал піддається особливій обробці із застосуванням спеціальних біозахистних речовин. Для виробництва зубчатих пластин застосовується сталь товщиною 2,5 міліметра. Такий вид кріплення набагато ефективніше, ніж шурупи і цвяхи, оскільки так досягається більш надійне з'єднання суміжних дерев'яних брусів. Готова конструкція здатна витримувати величезні навантаження і скручують абсолютно не ковзає.

Такі кроквяні конструкції проектуються із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення, за допомогою якого можна:

#10102; розробляти окремі геометричні елементи будь-якої складності і створювати з них єдиний проект;

#10103; розширити междубалковые прорізи до відстані 30 метрів, суттєво зменшуючи загальну вагу конструкції;

#10104; виготовляти системи з прекрасними робочими характеристиками та великим терміном експлуатації;

#10105; пропонувати клієнтам прості і одночасно практичні варіанти;

#10106; здійснювати оперативний і максимально точний монтаж.

До всіх цих переваг обов'язково потрібно додати економічність. Складання даху здійснюється з повністю готових блоків, кожен з яких важить не більше 80 кілограм. Це позбавляє від необхідності витрачати великі кошти на оренду громіздкого і важкого підйомного устаткування.

Особливості сучасних кроквяних систем для дахів і мансард
Особливості сучасних кроквяних систем для дахів і мансард

Переваги і характеристики мансард

Протягом усієї своєї історії існування мансарди завжди були дуже затребувані по безлічі причин. Такі архітектурні рішення роблять будинок завершеним і одночасно збільшують за рахунок себе загальну житлову площу будівлі. Також наявність мансарди говорить про високе становище господаря будинку в сучасному суспільстві.

Подібного роду приміщення завжди добре освітлені і забезпечені постійним припливом свіжого повітря, перебування в яких приносить одне задоволення. Мансарда створює в будинку неповторну атмосферу, а також вказує гостям будинку на неперевершений смак його власника.

Не варто впадати у відчай, якщо у вже побудованому будинку відсутня мансарда, адже її можна легко додати до будь-якого існуючого будівлі. Ну і нарешті, наявність у будинку якісно облаштованого мансардного приміщення суттєво зменшує витрати на опалення всього приватного будови.