Reginox Double L Основні турботи господині зосереджені навколо плити і раковини. І якщо на плиті можна тільки готувати, то www.postroil.com всупереч своїй назві, придатна для різних видів діяльності -треба тільки вибрати правильну модель.

Голландська компанія Reginox представила багатофункціональну круглу мийку Double XL діаметром 5б3 мм і її меншу сестру Double L діаметром 463 мм

Численні аксесуари (обробна дошка, знімний пластиковий коландер і друшляк) перетворюють чашу з уступом в даний www.postroil.com. Міняючи їх у міру необхідності, можна мити і сушити овочі, різати салат і, звичайно ж, мити посуд.

Авторський дизайн моделі Double був відзначений на всіх виставках 2005 року. І це не просто данина моді і оригінальності. Новаторська двухобъем-ва чаша з подвійним дном і різної поліруванням, дистанційний слив, велика площа верхнього рівня, безліч комбінацій аксесуарів роблять мийку вкрай функціональної. У вартість включена сама повна комплектація.

Завдяки двом типорозмірами ця модель відмінно впишеться як в компактну кухню, так ів простору. Ергономічна мийка принесе задоволення вам і здивує ваших гостей.