Транспортабельні котельні установки Сучасні технології спрощують життя підприємців. Зменшується кількість ручної праці, а отже, зменшуються витрати у виробництві. Крім цього більш рентабельним підприємство допомагають зробити пристрої, пов'язані з виробництвом тепла.

Це інженерні та комунальні мережі. Більшість дрібних фірм не помічають особливо витрати на утримання приміщення. Взагалі всякі невеликі офіси від цього мало страждають.

Так, їм приходить рахунок за тепло взимку, за електроенергію і т. д. Але якщо подумати про великі виробничі об'єкти? Не завжди можливо взагалі якийсь завод підключити до централізованої системи. І не тому, що немає технічної можливості, а тому, що котельня не впорається з такими навантаженнями.

З іншого боку не кожне виробництво розташовується лише на одному місці. Люди, що прокладають трубопровід, газопровід або електричні кабелі, постійно змінюю місце дислокації. А тепло їм необхідно завжди, особливо якщо говорити про роботу в зимовий період або роботу на півночі Росії, де температура завжди не особливо висока.

Саме з цих причин ми можемо говорити про використання поряд підприємців транспортабельних котелень. Їх не потрібно встановлювати на фундамент. Вони є портативними, тобто на багатьох з них можуть бути навіть встановлені коліщата для пересування по землі, що дуже зручно, коли потрібно швидко переміститися. Наочний приклад – це МКУ www.yaringcom.ru.

Таке обладнання може бути моментально підключено при аварійному виході із ладу центральної системи энегроснабжения. При цьому вони бувають двох видів. В залежності від того, який ресурс треба отримати, виділяють водогрійні і парові. Найчастіше такі котельні установки встановлюються на шасі вантажних причепів, що забезпечує високу мобільність подібного обладнання.

Безпосереднім плюсом є можливість працювати на різних видах палива. Тобто ви можете вибрати МКУ, що працює на рідкому або твердому паливі. Погодьтеся, що це набагато краще в даному випадку, ніж на природному газі.

Тому що солярку і вугілля досить легко доставити до такої установки, ніж підводити газову трубу. Та й не в кожному місці є можливість газопостачання. Звичайно, потужність таких котелень може бути різна, частіше всього це від 300 до 2500 кг пари/год, чого в принципі вистачає, щоб забезпечити теплом цілий житловий будинок або дитяче установа.