Сертифікат на гравій - де отримати Будматеріали взагалі і гравій зокрема не підлягають в обов'язковому порядку державної оцінки якості. Причина цього така, що відносно гравію відсутній технічний регламент розроблений і що зазначений товар не потрапив ні в один із списків ГОСТ Р - ні в перелік товарів, що підлягають обов'язковому декларуванню, в список продукції, що обов'язково підлягає сертифікації.

На гравій, а також на інші будматеріали підприємці (тобто виробники будматеріалів і постачальники будматеріалів) оформляють нерідко добровільні сертифікати якості.

Добровільний murenasert.ru є документом, чиє наявність завжди говорить про те, що товар, який заявлений підприємством, відповідає визначеним нормативам, що стосуються безпеки і якості. Таким чином наявність зазначеного сертифіката на гравій непогано впливає на динаміку продажів, а також на конкурентоспроможність будматеріалу на ринку.

Зазначена сертифікація гравію надає підприємцю значні переваги в різних державних конкурсах і тендерах. Добровільний сертифікат якості на гравій неодмінно складається на спеціальному бланку і дія зазначеного документа зазвичай поширюється виключно на територію Росії.

Крім вищевказаного сертифікаційного документа, фірми, що виробляють чи постачають будматеріали, нерідко оформляють такі документальні підтвердження якості товарів:

1) Спеціальний висновок радіології, офіційно свідчить про відповідність товару повного набору вимог в галузі радіаційної безпеки.
2) Експертний висновок – являє собою санітарно-гігієнічний сертифікат, що оформляється суто і виключно за бажанням самого підприємця.
3) Сертифікат абсолютної пожежної безпеки.
4) Сертифікати ISO та ГОСТ Р.

Слід нагадати, що зазначені документи свідчать про наявність на конкретному підприємстві однієї певної системи менеджменту. Сертифікати ISO є міжнародними документами, діючими у всьому світі, тоді як сертифікати ГОСТ Р ІСО є спеціальними вітчизняними документами, що мають силу зазвичай лише на території Росії.

Щоб оформити сертифікат на гравій, треба звернутися у акредитовані спеціалізовані murenasert.ru та сертифікації.