Межування землі особливості Великі земельні ділянки, в усі часи були затребувані і популярні, серед різних верств населення. На сьогоднішній час, тенденція анітрохи не змінилася, а навпаки, все більше людей прагнути жити за містом, ну або, принаймні, мати там власну земельну ділянку.

Однак, щоб стати повноправним власником земельної ділянки, слід дещо знати про межуванні землі, для чого ця процедура проводитися і що власне вона являє собою, а також kadastr-msk.ru.

Межування землі, це не що інше, як законне визначення конкретних меж ділянки.

Найчастіше, межування землі проводиться у таких випадках:

#10102; Коли потрібно визначити межі нової земельної ділянки.

#10103; При межуванні меж ділянки, були допущені неточності або ця процедура проводилася, наприклад, за старим законодавством.

#10104; Коли необхідно здійснити виділ або розділ територій, виконати об'єднання кількох ділянок, внаслідок чого будуть утворені нові територіальні межі.

Тому, на питання про те, що таке межування землі, можна сміливо дати конкретну відповідь - визначення меж території.

Межування землі особливості
Межування землі особливості

Часто, межевать земельну ділянку, власникам доводиться і внаслідок зміни нормативів у законодавчих актах. Справа в тому, що раніше до межеванию земельних ділянок не пред'являлися високі вимоги і найчастіше межі територій були нанесені умовним чином. Межі ділянок при цьому, відзначалися з досить великими похибками і часто служили лише для картографічних цілей.

На сьогоднішній час, все кардинально змінилося і тепер межування земельних ділянок провадиться лише у визначених для цього рамках існуючого законодавства.

Однак власником деяких земельних ділянок, варто знати про так звану «дачної амністії», в рамках якої, межування ділянок скасовано. Закон про «дачної амністії» був введений в дію 30 червня 2006 року. Так, усі земельні ділянки виділені, наприклад, під дачне господарство або будівництво гаража, до виходу цього закону, не вимагають технічної документації на них при обов'язковому реєструванні в Росреестре.

Межування землі особливості
Межування землі особливості

Отже, всім власникам поки ще не зареєстрованих земельних ділянок, встановлення меж яких відбувалася до 2006 року, можна сміливо звертатися в Росреестр і проводити їх узаконення, без будь-яких межування землі.