Цікаві способи прикраси ділянки Ті, у кого є приватний будинок або дача, думають про те, як його прикрасити, щоб надати ділянці індивідуальності. В результаті роботи по прикрасі ділянки відкладаються надовго.

Люди думають, що для прикраси дачі знадобиться багато часу і грошей. Насправді це не так. З допомогою простих декоративних прийомів, старих меблів і підручних засобів можна легко прикрасити свою ділянку. До того ж творчість і прикраса ландшафту своїми руками заспокоює, а також є стимулом для продовження роботи.

Рекомендації по дизайну садової доріжкиНа кожному дачній ділянці багато стежок і доріжок. Завдяки їм зручніше переміщатися по саду. До того ж вони надають ділянці стильний і цікавий зовнішній вигляд. Звичайно, простіше зробити бетонні доріжки. Проте навіть такий матеріал неважко прикрасити і додати йому різноманітності. Ті, хто знає способи прикраси ділянки, можуть навіть відлити стежки з бетону у формі листя або сердець.

Само собою, щоб виготовити такі вироби, необхідно купити або підготувати кілька спеціальних форм. Однак досить проявити трохи фантазії у виборі кольору і плануванні дизайну, а також витратити час. В результаті можна добитися відмінного результату, радующего господарів ділянки протягом декількох років. Наприклад, варто спробувати зробити бетонну плитку, використовуючи звичайні силіконові форми і фарбувальний склад.

Ще один варіант – використання спеціальних пластин, каменів, спилов колоди. Також підійде для дизайну дачної ділянки кругляк. Можна використовувати трохи гравію. Бордюр можна зробити з цегли або брусків дерева.

Цікаві способи прикраси ділянки
Цікаві способи прикраси ділянки


Як можна розташувати на ділянці квіти?На будь-якому дачній ділянці можна відшукати багато непотрібних предметів, зжили себе. Деякі з них перебувають у непоганому стані, і викидати їх шкода. Завдяки таким речам, можна придумати нові варіанти прикраси дачної ділянки.

Наприклад, квіти можна висадити в старому стільці чи maxigrass.ru добре росте на різних поверхнях. З нього потрібно прибрати сидіння. Каркас меблів залишаємо. Його фарбуємо фарбою для фасаду. Далі вставляємо в раму великий горщик. У таких клумбах рекомендується вирощувати невисокі рослини, наприклад, фіалки або петунії. Якщо посадити туди кучеряві квіти, вони можуть розростися по всьому каркасу. Так можна отримати зелене крісло.

Роль підставки для горщиків може виконати садова лава, що стоїть на ділянці без діла. Можна використовувати з цією метою старий шафа, етажерку або дерев'яний буфет. Якщо офарбити їх яскраві кольори, вийде єдина композиція.