Композитні басейни і їх основні особливості Зараз, неймовірно високу популярність у власників заміських ділянок почали набувати особливі композитні басейни. Однак, на превеликий жаль, подібного типу конструкції сьогодні поки ще є дуже дорогим задоволенням, і, відповідно, далеко не кожному припадають по кишені.

Найголовніша особливість конструкцій подібного роду полягає в тому, що вони зазвичай споруджуються у вигляді повністю монолітної ємності, виконаної з практично унікального спеціального композитного матеріалу. Тут варто відразу відзначити, що подібний матеріал ще й додатково піддається просоченню особливими смолами і армується за допомогою спеціальних скловолокнистих ниток.

Особливою характерною рисою подібного типу басейнів також є і їх неймовірно рівні і гладенькі поверхні, які якраз і надають таким конструкціям досить оригінальний і елегантний вигляд. Завдяки цій особливості, такі композитні басейни абсолютно не потребують додаткового декоруванні, чого, звичайно ж, ні як не скажеш про традиційні бетонних конструкціях.

Досить цікавою особливістю даного типу басейнів, також є і їх неймовірно багата колірна палітра, адже їм, за бажанням клієнта, можуть надаватися абсолютно будь-які забарвлення. До того ж, зараз ще і з'явилася чудова можливість надавати подібним басейнів найрізноманітніші геометричні форми, що, природно, дозволило власникам підбирати для своїх ділянок максимально оптимальні конфігурації басейнів, в повній відповідності зі своїми вподобаннями.

Основні переваги композитних басейнів

Композитні басейни і їх основні особливості
Одним з найбільш важливих плюсів у такого типу конструкцій є те, що вони відрізняються просто чудовою стійкістю в плані негативного впливу на них різноманітних хімічних препаратів, що застосовуються для очищення.

До того ж, на їх зовнішній вигляд також абсолютно не впливають:
- і негативні ультрафіолетові випромінювання;
- і періодичні зміни погодних умов.

Крім усього іншого, такі композитні басейни також ще досить вигідно відрізняються і своєю досить високою механічною міцністю. Оскільки процедура споруди їх чаші абсолютно не передбачає зварювальних робіт, то це, природно, повністю виключає наявність у них безлічі стикувальних швів і гострих кутів. А все це, звичайно ж, досить прихильно позначається на показнику довговічності такого типу конструкцій.