Сучасні адгезиметры види та переваги Деколи в процесі виконання будівельних робіт будівельникам просто необхідно визначити, наскільки добре наявна в розпорядженні поверхня може зчіплюватися з іншою поверхнею.

Природно, що визначити цей показник на око навряд чи вийде.

З цією метою використовують www.dorstroylab.ru адгезиметр. Він дає можливість провести нарезающий контроль поверхні (або визначити рівень адгезії).

Види адгезиметров

В даний час фахівцями використовуються три види приладів:

1. Механічні адгезиметры. Дають можливість визначити показник зчеплення поверхні лакофарбових та інших видів покриттів. Такий прилад також застосовується в роботі з металами і матеріалами, які виконують роль основи між шарами. Працює механічний адгезиметр наступним чином: грибок механізму прикріплюється до поверхні матеріалу, який проходить випробування, після чого відбувається відрив від грибка поверхні, завдяки чому будівельник отримує інформацію про рівень адгезії.

2. Електронні адгезиметры. Це більш зручний, ніж попередній варіант, вид приладу. Його можна використовувати для роботи навіть з вигнутими або увігнутими поверхнями. Такі пристрої можуть працювати автономно, без додаткових джерел живлення. Електронний адгезиметр також дає можливість визначити мінімальне, максимальне і среднеинтегральное значення зусилля.

3. Гідравлічні адгезиметры. Застосовуються у роботі із плоскими й увігнутими поверхнями. Пристрій може працювати автономно, без додаткових джерел живлення і може бути укомплектований як аналоговою шкалою, призначеної для роботи у вибухонебезпечних середовищах, так і цифровим дисплеєм.

Переваги адгезиметров нового покоління

Сучасні пристрої відрізняються цілим рядом переваг, які роблять прилад неймовірно популярним в середовищі професіоналів:

  • Ергономічна конструкція.

  • Стійкість до численних навантажень.

  • Можливість роботи пристрою без додаткових джерел живлення.

  • Простота складання приладу.

  • Можливість експлуатації пристрою в темному приміщенні (електронні прилади).

  • Наявність функції пересилання даних на ПК.

  • Де придбати якісний адгезиметр?

    В даний час купити адгезиметр високої якості можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Для цього необхідно лише вибрати прилавок з гідною репутацією, що надає якісні товари за доступною ціною.