Якісна підводка для води на що звернути увагу при виборі Всі ми рано чи пізно стикаємося з завданням по підключенню води, для чого використовується klaufen.ru. Найбільш широко поширені два типи шлангів – гнучкі гумові шланги в металевій оплітці і сильфонні підводки для води з нержавіючої сталі.

Ці шланги – дуже відповідальний елемент сантехнічної інженерної мережі, так як, маючи малий діаметр і щодо «ніжну» структуру, вони піддаються найбільшому ризику прориву. Розглянемо особливості виробів.

Гнучкий гумовий шланг для змішувача

Найдешевший і найпоширеніший варіант. Конструкція виробу являє собою шланг з каучуку, зверху покритий опліткою з плоских волокон нержавіючої сталі, з обжимкой даної обплетення по краях. Такі шланги застосовують в системах з тиском до 20 бар. Каучук робить шланг гнучким і універсальним, дозволяючи його адаптувати під будь-які потреби. У свою чергу, металева оплетка надає міцність і забезпечує захист від перепадів тиску (гідроударів). Таким чином, klaufen.ru поєднує універсальність і надійність.

Існують підводки двох типів: з накидною гайкою на кінці або зі штуцером, який підключається до пристрою-споживачеві. В обох випадках необхідно особливу увагу звертати на якість обтискача обплетення: всі металеві волокна повинні бути щільно притиснуті. Крім того, слід звертати увагу на якість виконання накидної гайки.

Гофрований шланг для підведення води

Ще одним поширеним рішенням є гофрований шланг з нержавіючої сталі. За функціональним характеристикам виробу порівнянні з гнучкими гумовими шлангами, проте в даному випадку каучуку в складі не міститься. Шланг виготовлений повністю з нержавіючої сталі, а фітинги можуть бути виконані або з латуні, або теж із сталі.

Особливістю гофрованих шлангів є підвищена жорсткість і здатність зберігати задану при монтажі форму. Будучи досить пластичним для універсального підключення різних побутових приладів до водопостачання, шланг забезпечує жорсткість і гасить вібрації, забезпечуючи безшумну роботу. Крім того, він відмінно переносить перепади тиску, гідроудари.

Основні причини поломок підводки

Найчастіше причинами проривів і пошкоджень є:

  • Низька якість сталевий обплетення і її обтиску.

  • Низька якість застосовуваної для виготовлення шланга гуми, її недостатня еластичність, брак міцності.

  • Слабка конструкція гайок і штуцерів.

  • Неправильне розміщення прокладок або низька якість прокладок.
  • Тому, при виборі гнучких шлангів, слід звертати увагу на ці особливості.