Ковані огорожі та їх види Кування – ремесло, основу якого поклали російські умільці ще в 6 столітті до нашої ери. З тих пір і до нашого часу це майстерність удосконалювалася, так що зараз стали доступні різні технології, що дозволяють деталь з паркану твір мистецтва.

Ковані забори та їх дизайн залежав від епохи.

Російські винахідники зберегли свої традиції, які не завадили вдосконалювати технологію виробництва, що дозволило виробу вийти на масовий ринок. Перше відкриття в цій сфері – штампування, на заміну якої зараз прийшли гідравлічні машини.

Вироби, доступні зараз, відрізняються безліччю складних елементів, виготовлення яких досягається шляхом використання сучасної техніки.

Типи огорож з металу

• зварені. Конструкція такого типу передбачає технологію зварених між собою прутів з металу, для чого не потрібно безлічі засобів і сил;

ковані. Цей спосіб відрізняє вартість робіт, так як вироби з'єднуються між собою шляхом нагрівання матеріалу і роботи молота. Огорожа, виготовлена цим способом, робиться в ручному режимі, тому досить трудомістка і дорога;

Ковані огорожі та їх види
Ковані огорожі та їх види

ковані з елементами зварювання. Зараз це один з найбільш доступних способів захистити земельну ділянку. Технологія наступна – заготовки вже є, для чого достатньо з'єднати їх за допомогою зварювального апарату. Асортимент різних огорож доступний за посиланням - bestkovka.in.ua.

Ковані забори та їх види

• захисний. Дешевий, але надійний варіант, який представляє секційна огорожа, виготовлене шляхом штампування. Різні візерунки можна приєднати до паркану зварюванням або спеціальними кріпленнями;

Ковані огорожі та їх види
Ковані огорожі та їх види

• декоративний. Більш дорогий вид, який виготовляється за заздалегідь продуманим ескізом. Вартість робіт і тривалість виготовлення такої огорожі залежить від складності і кількості декоративних елементів. Найчастіше, з метою з'єднання елементів використовуються хомути та закладки. Зварювальні апарати застосовуються вкрай рідко, лише у виняткових випадках. Штампуванні тут не місце, тільки якщо цього забажає сам замовник;

• комбінований. Вид парканів, передбачає і штамповані деталі і індивідуальні. Тут тривалість роботи буде дещо менше, ніж для декоративного паркану, що позначається і на кінцевій вартості. Під час виробництва використовується ковальське ремесло, зварювальний апарат, а також різні скріплюють елементи.

Ковані огорожі та їх види
Ковані огорожі та їх види

Останнім часом ковані паркани все частіше стали оснащуватися склопакетів, які дозволяють приховати простий візерунок і сам ділянку від сторонніх поглядів.