Перевезення негабаритних вантажів Здійснення перевезення негабаритних вантажів проводиться тільки за допомогою досвідчених вантажоперевізників та спецтехніки. Такі види перевезень потребують особливої уваги і знань дотримання всіх норм і правил транспортування негабаритів.

Так, spectrans-m.ru дозволяє доставляти вантажі за призначенням без небезпеки пошкоджень і в цілості. Вантажі, які прийнято називати негабаритними мають нестандартні види форм, тому це можуть бути труби, плити будівельні, спеціальне обладнання і різні види спеціального транспорту або техніки, а також багато іншого. Негабарит в основному є нерозбірним видом вантажу, який перевозять без демонтажу.

Основними видами транспорту, які використовуються для перевезення негабаритних вантажів, є трали і низкорамники. Низкорамники мають вигляд вантажної платформи, яка не має ніяких обмежувальних бортів. А трали виглядають у вигляді напівпричепів з високою мірою навантаження (до ста п'ятдесяти тонн).

Перевезення негабаритних вантажів
При перевезенні дуже важких негабаритних вантажів слід обов'язково враховувати вантажопідйомність транспортного засобу, а також можливу навантаження на осьову частину автотранспорту, допустиму виробником.

Для перевезення труб або будівельних матеріалів (наприклад, плити), використовуються спеціальні трали, в яких передбачені механізми, що фіксують вантаж матеріал.

Перш, ніж визначитися з транспортом для перевезення негабаритного вантажу, слід точно переконатися в тому, що цей транспорт підходить за всіма параметрами (вага, довжина, ширина і висота). А також, щоб уникнути конфліктів у майбутньому, потрібно ретельно перевірити, наскільки надійно укріплений вантаж на платформі.