Допуск СРО Багато працівників ринку послуг були збентежені у зв'язку з припиненням обов'язкового ліцензування. У зв'язку з цим з'явилася новина про створення СРО (саморегулівна організація).

Всі компанії, які працюють в такі галузі, як будівництво, енергетика і проектування зобов'язуються вступити в цю організацію. Як і було обумовлено, мета вступу в цю організацію дуже, ясна, але багато хто не може зрозуміти, навіщо потрібен допуск СРО.

Навіщо потрібен допуск СРО

На сайті sro-rf.ru представлена інформація щодо СРО. Підприємства або компанія, яка вступила в саморегулюючу організацію, через деякий час повинна отримати допуск СРО, що дозволить їй без будь-яких труднощів виконати специфічні види робіт.

Такий документ, як допуск СРО видається компанії, яка відповідає всім вимогам і нормативам для виконання деяких видів послуг. Допуск СРО видається підприємцям, в незалежності від того, в якій він сфері працює, приватної чи комерційної. Підприємець в свою чергу сам вправі визначити СРО, яка виділить йому цей документ.

Етапи видачі СРО

Допуск СРО
Перше що необхідно зробити, щоб отримати допуск СРО, це потрібно зібрати список документів і перерахувати всі види робіт, які будуть виконані. Більшість документів можна зібрати досить легко. Але є такі папери, які зажадають характеристику від колишніх замовників або перелік закінчених проектів.

Наступний крок – це подача заяви про наміри вступити в СРО. На останньому етапі, учасниками СРО аналізуються всі документи, і приймається схвальне або негативне рішення.