Засоби індивідуального захисту при ремонті Під час будь-якого будівельного процесу, проведення ремонту, на виробництвах -необхідно використовувати засоби індивідуального захисту. Робочі рукавиці та рукавички є найпоширенішими з них.

Вони захищають наші руки від пошкодження під час роботи, впливу на них хімічних препаратів, а при складних роботах, наприклад електрика, вони просто необхідні.

Використовуючи конструктор сайтів fo.ru можна з легкістю створити свій унікальний і неповторний дизайн сайту, який буде не тільки відповідати вашим вимогам, але і дозволить поліпшити відвідуваність, порівняно з шаблонними рішеннями.

Рукавички для роботи можна розділити на види.

Прості – х/б-шні - використовуються для робіт з невеликою кількістю рухів.

Засоби індивідуального захисту при ремонті
Х/б з вставками з брезенту – посилений захист в місці знаходження долоні. Більш міцні і зносостійкі.

Подвійний х./б і брезентовий вставка. Захисний шар брезенту прихований з двох сторін тканиною. Найміцніший вид рукавиць з тканини.

Рукавички з брезенту.

Складаються повністю з брезенту, висока зносостійкість. Використовуються в зварювальних роботах або з металом. Можуть бути одинарними або подвійними (посилена долонна частина).

Брезентові-крагавые.

Рукавички, що мають захисне подовження - від кисті до ліктя.

Антивібраційні, їх зовнішній вигляд, як у простих х./б виробів. Але мають ватиновые або поролонові вставки на долонній частині. В них працюють з перфораторами, відбійними молотками та інструменту.

Суконні вироби – випускають з матеріалу з вогнестійкими просоченнями. Їх використовують на зварювальних роботах, при ливарному і сталеварному виробництві, пекарі.

Шкіряні, – для їх виробництва використовують телячу шкіру. Не бояться малого вогню і високих температур.

Рукавички з латексу, використовуються в основному для внутрішніх будівельних робіт.