Види вимикачів Крім основного призначення, представленого розмиканням і з'єднанням електричної ланцюга, вимикачів також притаманне виконання і різних допоміжних функцій.

Встановлення прохідних вимикачів можна зробити в протилежних кінцях досить протяжного коридору.

З такими пристроями є можливість включення і виключення одного і того ж освітлювального приладу для двох різних місць, за рахунок чого немає необхідності постійного повернення до місць одного вимикача. Перехресними вимикачами представлена різновид прохідних. Ними забезпечується наявність можливості здійснити включення одного і того ж світильника для трьох і більше місць. Щоб вибрати підходящий саме вам, відвідайте феде-розетки.рф.

Вимикачі, які працюють на принципі перемикачів, забезпечують за допомогою одного руху вимкнення світла для одного приміщення і в той же час включення його для іншого. Вимикач з наявністю з таймера використовується у функції включення електроприладу з виразно заданому проміжку часу. Відзначається також існування вимикачів з наявністю дистанційного управління, які дозволяють здійснювати виключення і включення світла за допомогою пульта на відстань кількох метрів.

Диммер являє собою відносно новий різновид вимикача. Вони можуть бути сміливо віднесені до типу спеціальних пристроїв з наявністю елементів електроніки. У диммерах поєднується функція вимикача і регулятора яскравості. Таким вимикачем забезпечується досить плавне регулювання яскравості світіння лампи. З таким способом регулювання світла є можливість вибору для кожного конкретного випадку оптимального рівня освітлення. Також, необхідно здійснити правильний вибір діаметра диммера. припинення руху.