Термочехлы для транспортування Транспортування продуктів харчування – не завжди просте завдання, однак, на даний момент, завдяки розвитку сучасних технологій, виконати її в рази простіше.

Так, були розроблені спеціальні термочехлы на палетах, які використовуються з тією метою, щоб навколишнє середовище практично не впливала на продукцію, перевозимую на них. Необхідно пам'ятати, що деякий час тому для здійснення цієї мети використовувались спеціальні фургони-рефрижератори, а в наш час, віддавши перевагу термочехлам, можна займатися перевезенням самих різноманітних продуктів, наприклад, свіжих овочів, сухих продуктів, екзотичних фруктів, охолодженої риби і м'яса, і продуктів глибокої заморозки. Подібне рішення є не тільки зручним, але і економічним, адже загальна сума на транспортування у результаті знижується. Зараз термочехлы для транспортування пропонує компанія ТОВ «Корда».

Термочехлы для транспортування

Термочехол на европаллете здатний ідеально підтримувати необхідний продуктів температурний режим, завдяки чому забезпечується надійний захист від переохолодження або, навпаки, занадто високих температур. Щоб виготовляти таку упаковку, використовується сировина високої якості і нових розробок, один з яких – матеріал, в основі якого лежать поліефірні волокна. Даний матеріал відрізняється щільним плетінням і завдяки цьому не передбачається стиснення і залишкова деформація. За рахунок цих властивостей можливе збереження термочехлами власним теплофізичних властивостей протягом усього експлуатаційного терміну.

Виробляють сучасні термочехлы відштовхуючись від досить жорстких вимог. Адже важливо, щоб подібна пакувальна продукція була екологічно чистою, а матеріал, з яких вона виготовляється, не мала в своєму складі алергенів. Що стосується поверхні і внутрішньої частини термочехла, вони не повинні ставати причиною розмноження бактерій. Важлива властивість, якими повинні володіти такі термочехлы – стійкість до зносу, розривів і високий показник міцності.

Термочехлы та їх ключові переваги:

• компактні розміри;
• низька маса;
• зручне використання;
• екологічно чиста продукція;
• завдяки їм можна транспортування продукти харчування на будь-які відстані;
• витримують великі навантаження механічного характеру;
• багаторазове використання;
• можуть відмінно справлятися зі своїм завданням при різних температурах, починаючи від -20 і закінчуючи +50 градусами за Цельсієм.

Одним словом, якщо ви ще не зважилися вибрати термочехол для того, щоб перевозити продукцію, необхідно зауважити, що подібне виріб є зручним, практичним і економічним рішенням задачі.