Особливості пластикової коробової витяжки Хороша вентиляційна система є запорукою комфортного проживання або роботи в приміщенні. Як відомо, багатоквартирні мають вбудовані повітроводи, однак в окремих кімнатах часто потрібно більш посилене відведення вологого або забрудненого повітря.

Мова, насамперед, йде про кухнях і санвузлах. Полегшити ситуацію з монтажем автономних вентиляцій покликані пластикові короби для витяжок, при чому, їх можна встановлювати не тільки в якості посилення вже наявних систем, але і облаштування основних: маються на увазі приватні будинки і котеджі.

До безперечних переваг пластикового вентокороба можна віднести:

1. Простий монтаж. Система дуже просто збирається, за типом дитячого конструктора: набір, крім повітроводів, входять з'єднувачі, поворотники і трійники. Для кріплення зібраної по типу «труба-розтруб» конструкції у набір входять спеціальні хомути, дозволяють зробити монтаж дуже швидко і надійно. Цьому сприяє також невелика маса всієї конструкції.

2. Гарна прохідність повітря. Внутрішність пластикових повітроводів відрізняється дуже низькою шорсткістю, що дозволяє уникати швидкого утворення накипу з диму, кіптяви, сажі й пилу. В цьому відношенні пластикова система набагато повільніше забруднюється, ніж металеві аналоги.

3. Значний експлуатаційний термін. Гарантія від виробників становить 50 років служби, однак, як правило, система може функціонувати набагато довше. Головне – дотримуватися елементарних правил експлуатації, зберігаючи повітроводи від механічних пошкоджень і періодично проводячи чищення.

4. Стійкість до зовнішніх факторів. На відміну від металевих повітроводів, пластикових коробів не страшна корозія і утворення конденсату. У разі необхідності, систему можна мити, попередньо розібравши, для зручності процесу.

Особливості пластикової коробової витяжки

5. Безшумність в роботі. Завдяки продуманій системі жорстких з'єднань окремих елементів конструкції, практично не відбувається резонансу з потоками повітря. Тому шуму від пластикових коробів набагато менше, ніж від металевих повітроводів.

До недоліків пластикових коробових витяжок зазвичай відносять обмеження за розмірами самої системи. Але, для забезпечення надійної вентиляції в умовах квартири або невеликого будови, заданих виробником розмірів цілком достатньо.