Що таке рідка покрівля і в чому її переваги Наша країна славиться різкими перепадами температур, іноді вони можуть становити до 10 градусів протягом однієї доби. Як відомо при такій поведінці погоди найчастіше страждає покрівельний матеріал, особливо руберойд і схожі за складом елементи.

На сьогоднішній день за допомогою сучасних технологій можна продовжити життя своєї покрівлі. Самим оптимальним варіантом є рідка покрівля. Вона являє собою склад гуми, при покритті даху його не потрібно розігрівати, з-за цього він має кращу схвативаемость з покрівлею і прослужить довше звичайного матеріалу.

Найчастіше власники все таки використовують руберойд для своїх дахів, обґрунтовуючи це тим, що рідка покрівля має досить високу вартість. Однак, якщо придивитися, то можна побачити явну економію, вона полягає в тому, що дах, покритий руберойдом Вам доведеться ремонтувати майже кожен рік, тоді, коли рідка дах прослужить Вам мінімум десятиліття, а то й більше. До того ж вона має безліч переваг.

Переваги рідкої даху

1. Простота ремонту;

2. Ідеальне схоплювання з будь-яким матеріалом;

3. Не містить речовин, які можуть вплинути на здоров'я людини;

4. Володіє підвищеною вогнестійкістю;

5. Рідка покрівля не має швів, тому чудово захищає будинок від проникнення вологи;

6. Застосовується на дахах будь-якої форми;

7. Має не високий вагу;

8. Довговічність.

На сьогоднішній день до рідкої покрівлі придивляються багато дизайнери. Основний її колір – чорний, але якщо постаратися можна знайти і інші колірні рішення, які чудово будуть поєднуватися з будь-яким стилем ділянки і будинку.

Ще одним привабливим рішенням для даної даху служить її облаштування. Найчастіше такі дахи оформляють зимовими садами з місцем для відпочинку або чаювання, а витончено підібрана колірна гамма буде якраз до речі.

При правильній укладання такого виду покрівлі, Ви заощадите на ремонті, притому, що рідка покрівлі практично не потребує догляду.