Як вибрати кемпінговий намет Багато жителів мегаполісів давно вибралися в заміські будинки, однак, не завжди вистачає і тих просторів, тому, нерідкі випадки відпочинку на природі в наметі.

Любителі відпочинку за містом відразу відзначають, що намет можна представляти своїм другим домом, і від її вибору залежить якість проведення часу. Тим, хто не зупиняється на одному місці довгий час і любить переміщуватись по маршруту, підійде туристичний вигляд наметів, яка не тільки володіє малою вагою, але і легко збирається і розбирається.

Тим, хто віддає перевагу відпочинку далеко від цивілізації – найкраще звернути увагу на кемпінгові намети. Їх місткість дозволяє із зручністю розмістити від 4 до 9 осіб. Зазвичай вона ділиться на кілька секцій, а також має просторий тамбур, куди легко можна скласти речі, поставити велосипед або автомобіль. Також вона відрізняється своєю висотою, де з комфортом зможе розташуватися високий доросла людина.

Як вибрати кемпінговий намет

Намет для кемпінгів нерідко називають другою квартирою, однак, для їх установки не потрібно багато часу, до того ж, за рахунок великого обсягу, в ній можна зберігати найрізноманітніші речі, які ви візьмете в похід. У плані комфортна немає проблем, адже кемпінгові намети оснащені не тільки вікнами, але і вентиляційними отворами з москітними сітками, що запобігатиме потраплянню комах всередину «вдома». Найчастіше її беруть з собою під час авто подорожей, так як за рахунок чималої ваги (близько 5 кг), переносити її на великі відстані – завдання проблематична.

Сучасний ринок туристичного спорядження на даний момент пропонує величезний вибір наметів, які відрізняються метою призначення, виробником і якістю. Найбільш популярною моделлю класичної туристичної намети зараз є - activus.com.ua.

Зовнішній вигляд намету

Намет для кемпінгу – не зовсім виріб просте, як може здатися з першого погляду. Для її виготовлення потрібна висока кваліфікація майстрів. Перш ніж купувати намет, уважно розгляньте її зовнішній вигляд, зокрема, якість виготовлення фурнітури, адже саме вона часто ламається. Прослідкуйте, щоб блискавку можна було легко закривати і відкривати, а шви мали додаткову герметизацію від вологи.

Паспорт виробу

Якщо виробник не поважає себе і своїх потенційних клієнтів, то, разом з самою наметом повинен бути паспорт виробу або сертифікат, де будуть вказані всі відомості про правила експлуатації, гарантії, як доглядати за виробом і технічні характеристики намету. Якщо намет продається без паспорта, то велика ймовірність, що її виготовили з неякісного матеріалу.

Водонепроникність

Основна якість намети полягає в тому, що вона не пропускає воду. Єдине, що їй доступно – забезпечити якісну циркуляцію повітря. Плюсом буде, якщо тканину намету виготовлена з «дихаючих» матеріалів, в іншому випадку всередині утворюється конденсат, і знаходиться в такій атмосфері не легко. 2500 мм – такого показника водонепроникності намети вистачить, щоб не пропускати дощі.