Як вибрати піч для дому Перед тим як приступити до вибору печі для дому, в першу чергу слід визначитися з метою покупки Якщо вам потрібно піч тільки для опалення будинку, то підійде звичайна опалювальна піч.

Для приготування їжі виготовляють опалювально-варильну піч з плитою для готування або з духовкою. Якщо ж хочете насолоджуватися відкритим вогнем, то краще підійде камін.

Вибираючи піч для дому, потрібно обов'язково враховувати розміри приміщення, де будете її встановлювати. Піч не повинна займати занадто багато місця, інакше вид в кімнаті може втратити свою привабливість. Та й велика таке обладнання потребує достатньої кількості дров.

Виготовляючи піч, слід визначитися з тим, що саме ви будете опалювати: будинок, де проживаєте постійно, дачний будиночок або двоповерховий будинок з постійним проживанням у ньому. Все це дуже важливо. Так, для звичайного дачного будиночка використовують невеликі печі, так як прогрівають такі приміщення вкрай рідко. Тому, піч повинна нагрівати приміщення відразу після розтоплення і тримати температуру в приміщенні тривалий час після закінчення топки. Сюди підійде піч, зроблена з цегли. З-за невеликої товщини матеріалу вони здатні швидше прогріватися.

Як вибрати піч для дому
Як вибрати піч для дому

Для звичайного будинку, де люди проживають у ньому постійно можна застосовувати вже самі різні печі різних конструкцій і розмірів. В них можуть бути присутніми залізні плити. Правда, для повного комфорту в будинку можна зробити кілька таких печей, щоб тепло поширювалася по всіх кімнатах. Сюди також підійде цегляна піч. Вона відмінно підтримує температуру за рахунок накопиченого масивом тепла і економічна.

Якщо живете в двоповерховому будинку, то можна побудувати двох поверхову плиту. Так, на першому поверсі буде варочно-опалювальна піч, а на другому поверсі вона буде служити тільки для обігріву. Цегляна калориферна піч саме те, що потрібно для таких будинків і економно, і тепло, і не димить.