Скляні козирки і навіси Козирки зі скла – ідеальний варіант в тому випадку, якщо ви бажаєте, щоб ваш будинок виглядав оригінальним і при цьому зона його входу була безпечною. Досягти кращого ефекту можна в тому випадку, якщо комбінувати скляний козирок з іншим елементом з цього ж матеріалу, наприклад, з дверима або скляній групою.

Скляні козирки і навіси

Для того, щоб виготовити козирок або навіс зі скла застосовується особливе скло, а також інша фурнітура із сталі, яка піддається різним обробкам, за рахунок чого виріб не піддається іржі. В основному, скляні козирки роблять із загартованого скла, товщина якої може варіюватися від 6 до 12 мм, і суміщають з триплексом. Завдяки даного сплаву матеріалів, вхідна група виходить не тільки легкої, але і міцною. У зв'язку з тим, що для виробництва триплексу можуть бути застосовані різноманітні плівки чи барвники, скляний козирок може бути різний по своїй текстурі і забарвленням. Більш детальну інформацію про це можна дізнатися на сайті - www.smaltagroup.ru.

Так як в процесі виготовлення застосовується високоякісна фурнітура, виріб, на протязі строку експлуатації, здатне легко витримувати сильні вітри, морози, сніги і так далі. Окремо відзначимо стійкість матеріалу до утворення іржі.

Використовувати козирки можуть як всередині, так і зовні будівлі, але останній варіант є більш популярним і практичним. Козирок із скла монтують перед входом у будівлю з тією метою, щоб був захист від дощу, снігу або сонця. До того ж, навіси зі скла широко використовуються для облаштування альтанок або відкритих гаражів.

Варто відзначити, що якщо скло застосовується на вулиці, то воно повинно відповідати певним вимогам, а саме – бути міцним, довговічним і стійким до теплового впливу.

Що стосується зовнішніх козирків, то вони, крім перерахованих вище параметрів, повинні володіти високою механічною стійкістю, адже на них припадають маси снігу, дощу або навіть удари бурульок, що падають з дахів. Навантаження при цьому дуже великі, тому важливо, щоб якісним було не лише скло, але й каркас, кріплення та інша фурнітура.

По суті, скло з декількох шарів триплекс є досить міцним і безпечним матеріалом. По суті, на виробництві можна зробити скло такого типу різних форм і розмірів. Наприклад, для виготовлення козирків може використовуватися як цілісне скло, так і складається з окремих блоків. У зв'язку з цим відкриваються можливості для виготовлення унікальних і оригінальних козирків, які не будуть зовні схожими з іншими аналогічними конструкціями.

На якість козирка з скла впливають на особливості самої конструкції, що передбачається ще на етапі його розробки, у зв'язку з чим кінцевий матеріал виходить максимально міцним, надійним і довговічним. Для виготовлення каркасних елементів використовують наступні будівельні матеріали: латунь, нержавіюча сталь, алюміній і його нержавіючі сплави.