Кований паркан прекрасне рішення для облаштування будь-якого ділянки Кування – це особливий ручний спосіб обробки металу, користується у всі часи неймовірно високою популярністю. Адже виготовлені методом кування вироби не тільки виглядають дуже елегантно і солідно, але ще і є абсолютно ексклюзивними, так як виготовляються майстрами виключно вручну.

На відміну від парканів інших типів, виконані з кованих елементів огорожі відрізняються такими вельми важливими перевагами, як:
- Абсолютна безпека;
- Досить суттєва довговічність;
- Максимально висока надійність;
- Неймовірне різноманіття дизайнерських рішень;
- Можливість створення безпросвітних конструкцій;
- Особливу престижність.

Захисні ковані огорожі

Даного типу огорожі, як правило, відносяться до категорії бюджетних огорож, оскільки вони, здебільшого, не є істинно класичної куванням. Складаються такого типу паркани зазвичай з окремих кованих елементів, з'єднаних за допомогою зварювання або спеціальних гвинтових з'єднань. При цьому абсолютно всі елементи в подібних огорож часто ще і є лише імітацією ручного кування, виготовленої шляхом звичайної штампування.

Реалізуються подібні захисні огорожі, як правило, посекційно. При цьому установка кожної окремої секції зазвичай здійснюється між двома опорами, які, в подібній ситуації, цілком можуть бути не тільки металевими, але і цегляними або навіть дерев'яними.

Ковані декоративні огорожі

Кований паркан прекрасне рішення для облаштування будь-якого ділянки
Декоративна різновид кованих огорож є практично повною протилежністю більш простих захисних парканів. Подібні конструкції, як правило, завжди є спеціальними проектами, які виготовляються майстрами виключно за ексклюзивним ескізом замовника. Складаються такого типу паркани, здебільшого, досить складних кованих елементів, з'єднаних за допомогою спеціальних хомутів і закладок, і лише в крайніх ситуаціях, з обов'язковою згодою клієнта, за допомогою зварювання.

Ковані огорожі комбінованого типу

Найбільш широко поширеною різновидом кованих огорож сьогодні, звичайно ж, вважаються конструкції комбінованого типу. Даного виду огорожі, як правило, набагато простіше своїх декоративних аналогів, оскільки вони виконуються зазвичай виключно за стандартним шаблонам. Завдяки подібній методиці виготовлення, природно, істотно прискорюється процедуру їх виготовлення, що, відповідно, досить серйозно відбивається на загальній вартості даного виду споруд.