Види газонів Звичайно ж, якщо у вас є бажання красиво і оригінально прикрасити територію вашого будинку, то газон – важливий атрибут, на нього прийнято звертати особливу увагу.

Пам'ятайте, що звичайний газон ідеально підійде для тих людей, які люблять сімейний відпочинок, тому рішення за вами.

Звичайний газон не буде поступатися за красою партерному газону, більш того він не потребує особливих зусиль у плані створення і догляду, так що, і це, ви обов'язково оціните.

Такий газон є довговічним, стійким до різних механічних пошкоджень і ви оціните це, як слід.

Особливості

1. Хочеться відзначити, що на такому газоні діти можуть кататися навіть на велосипеді, отримуючи від цього прекрасний настрій, адже звичайний газон не зіпсується, все, що потрібно зробити, так це періодично доглядати за ним, і все буде добре.

Види газонів
Види газонів

2. У тому випадку, якщо ви бажаєте створити декоративний стандартний газон, то знайте, що можна використовувати різні суміші, різні типи кущіння, тим самим отримуючи від цього задоволення і насолоду.

Партерний газон

Звичайно, цей вид газону прийнято вважати не тільки престижним, але й ефективним, його зазвичай використовують для декоративних цілей, це рівна, зелена галявина, яка виглядає чудово, респектабельно і чудово, а значить, ви оціните його, як слід.

Спортивний газон

Види газонів
Ті вимоги, які пред'являються до газонах даного виду, є жорсткими, адже необхідно обов'язково дотримуватися деякі технологія в плані догляду та створення газону даного типу, так що, враховуйте це обов'язково. Такий газон прийнято використовувати для інтенсивних навантажень, тому ви оціните його привабливий зовнішній вигляд, як слід, а це не може не радувати.

Висновок

Тепер ви самі повинні підібрати для себе такий вид газону, який вас найбільше цікавить, тим самим отримуючи від цього прекрасний настрій і задоволення, так що приймати рішення виключно тільки вам. Намагайтеся уважно вивчити позитивні сторони того чи іншого виду газону, щоб зробити правильний вибір.