Паркани з пластику і їх основні особливості Виконані з пластику паркани, зараз почали набувати досить високу популярність, що, природно, зовсім не випадково, адже подібного виду огорожі відрізняються досить великим числом вельми серйозних переваг.

І хоча такі ПВХ паркани сьогодні ще і вважаються відносною новинкою, вони все ж таки вже встигли зайняти свою певну нішу і придбати загальне визнання.


Основні види огорож з ПВХ

Огородження їх пластику цілком можуть відрізнятися за своїм зовнішнім обличию, висоті, присутності або відсутності додаткового каркаса з металу і ряду інших параметрів. До того ж, і сам пластик, в подібній ситуації, то ж може відрізнятися за своїм виглядом, оскільки він з легкістю здатний імітувати дуже багато різновидів інших матеріалів.

Виходячи з конструктивних особливостей та зовнішнього вигляду, виконані з ПВХ паркани сьогодні діляться на наступні типи:
- З повністю суцільними секціями – можуть мати висоту близько 2,5 м. і додаткове армування у вигляді металевої профільної труби;
- З суцільними секціями та додаткової перголой – цілком можуть досягати висоти до 3 м, а сама перлога тут зазвичай є виключно елементом декору;
- Із секцій з перлогами і зазорами відрізняються від попереднього варіанту лише присутністю додаткового зазору;
- З плетеними особливим способом секціями, виготовленими у вигляді імітації лози;
- З особливими секціями, виготовленими з переплетених за спеціальною методикою пластикових дощок;
- Складаються з оригінальних секцій комбінованого типу;
- Відносно невисокі садові ПВХ паркани, які є, як правило, виключно декоративною спорудою.

Переваги ПВХ огорож

Паркани з пластику і їх основні особливості
Порівняно з іншими різновидами огорож, виконані з ПВХ огорожі відрізняються величезним безліччю досить істотних плюсів, з числа яких окремо варто виділити:
- Неймовірно привабливий зовнішній вигляд – зовсім не змінюється з часом;
- Досить простий догляд і вельми солідну довговічність;
- Чудову стійкість до всіляких погодних впливів;
- Чудову зносостійкість – за рахунок своєї підвищеної міцності і особливої пружності, подібні ПВХ паркани, а особливо армовані, стають просто незламними;
- Підвищену пожежна безпека – даного виду паркани зовсім не горять, і лише при дуже тривалому впливі вогню можуть почати поступово плавиться, причому, абсолютно без виділення токсичних речовин;
- Повну екологічність – в складі використовуваного при виготовленні подібних огорож пластику, як правило, присутні тільки виключно абсолютно безпечні і максимально якісні компоненти.