Універсальний детектор Condtrol SmartSensor SmartSensor відноситься до універсальних детекто район здатний шукати не тільки магнітні та немагнітні метали, але також і дерев'яний кріплення, і дроти під напругою (принаймні така функція заявлена).

Причому можна вибрати режим з нормальним (Normal Mode) або підвищеною (DeepScan Mode) чутливістю. Коли ми виготовляли www.mcc.kiev.ua ми часто використовували цей прилад, він часто виручав нас.

За запевненням виробника, в режимі DeepScan глибина виявлення збільшується в два рази, але при цьому дещо падає точність. На жаль, нам підтвердити це не вдалося. Прилад видає сигнал тоді, коли нічого схожого на дерев'яну рейку поруч не було. А в сиру погоду і просто відмовлявся працювати в цьому режимі, вереща сигналом, навіть якщо знаходився на відстані від стіни. Подібним чином прилад «глючил» і при пошуку проводів під струмом.

Розбиратися в системі управління і www.postroil.com доводиться методом проб і помилок, що додається опис коротко і неінформативно. Включення і перемикання режимів здійснюється однією кнопкою, яка видається над поверхнею приладу і дуже легко натискається. Блокування випадкового натискання не передбачено, так що прилад з вставленою батареєю неможливо носити в кишені, так і в сумці теж.

SmartSensor подає звуковий сигнал при виявленні краю об'єкта. Але ризики, що вказують розташування центру сенсора, нанесені тільки у вертикальній площині, що утруднює точне визначення місця знаходження об'єкта, доводиться повертати www.postroil.com і сканувати в перпендикулярній площині.