Клей для паркету Паркет – сучасне і популярне підлогове покриття, яке використовується багатьма господарями. Це стало можливим завдяки унікальним властивостям, якими він володіє.

Але як тільки паркет буде обраний, потрібно так само грамотно підібрати і клей для нього, щоб здійснити його укладання без особливих проблем і труднощів, тим самим роблячи це якісно і надійно.

Як вибрати клей для паркету? Основні критерії вибору

Для початку потрібно відзначити, що гарний gurupola.ru дозволить вас насолоджуватися підлоговим покриттям довгий час, так що намагайтеся поставитися до цього питання серйозно. Неякісні та підроблені клеї для паркету, здатні серйозно погіршити властивості підлогового покриття, і якщо вони себе не проявили, то не треба радіти, так як з часом це обов'язково станеться, і тоді нічого виправити не вийде.

1.Клей для паркету обов'язково повинен бути придбаний у відомому магазині, він повинен бути довговічним, здатний утримувати покриття на своєму місці довгі роки.

Клей для паркету
Клей для паркету

2. Якщо це дійсно якісний клей, то він не повинен ніколи давати усадку, адже це призведе до появи скрипу, тому обов'язково варто враховувати це.

3. Купується вами паркетний клей, обов'язково повинен бути безпечним, не містити у своєму складі розчинників та інших шкідливих речовин, тому обов'язково враховуйте це під час його купівлі.

Дізнатися, що у складі обраного вами клею присутні розчинники, можна без проблем, адже під час укладання підлогового покриття, виступає різкий неприємний запах, а це значить, що вас обдурили.

Дисперсійний клей

Клей для паркету
Цей клей вважається найкращим для такого підлогового покриття, як паркет, так як він відрізняється екологічністю, тому його не можна не оцінити. Основа такого клею складається з води, тому можна забути про виділення токсичних речовин, а значить, ніякої небезпеки для здоров'я людини завдано не буде.

Клей на розчинниках

Такий клей часто використовується споживачами для укладання паркету. Такі речовини не містять воду в своєму складі, а значить, їх можна використовувати для тих чи інших порід дерева. Клей на розчинниках може похвалитися чудовою міцністю зчеплення, тому ваш паркет буде укладений якісно.