Особливості пластикового паркану для дачі До традиційних металевих і дерев'яних огорож на дачній ділянці все частіше застосовуються пластикові паркани. Їх функцією є не лише створення захисної або огороджувальної лінії, але також декоративне прикраси окремих садових елементів.

Особливо це відноситься до квітника і палисадникам, а також різних майданчиків для дитячих ігор, спортивних занять і відпочинку. Цьому сприяє проста і зручна установка пластикових парканів, а також величезна гамма відтінків і форм.

Серед основних достоїнств пластикових парканів можна виділити наступні:

1. Легка вага. Це значним чином полегшує як транспортування, так і монтаж пластикових огорож.

2. Декоративні властивості. Наявність заводського фарбування позбавляє від необхідності здійснення цієї операції своїми силами. Все що потрібно, в магазині вибрати потрібні колір виробу, яке після придбання відразу можна встановлювати. Фарба пластикового паркану дуже добре витримує тривалу експлуатацію, без втрати первісної свіжості. Їй не страшно вигоряння, облущивание і потемніння. Немає потреби в періодичному перефарбовуванні: все що потрібно – це по мірі необхідності мити паркан водою. Так як зазвичай вибирають пластикові паркани світлих тонів, миття повинна здійснюватися досить часто.

3. Багатство форм. Пластикові паркани імітують всі відомі форми парканів: вони можуть бути суцільними, плетеними, гратчастими або мати вигляд штахетника.

4. Екологічна чистота. Використовувані при виготовленні заборів марки пластику не виділяють шкідливих токсинів, що дає гарантію їх безпечності для людей та навколишнього середовища.

5. Експлуатаційна стійкість. Пластикові паркани відмінно переносять практично будь-які кліматичні впливи, в тому

Особливості пластикового паркану для дачі
числі і хімічні опади. Завдяки досконалій гідрофобності вироби абсолютно не бояться корозії або гниття. Завдяки цьому такий паркан з легкістю прослужить 20 і більше років.

Що стосується недоліків, то зазвичай завжди виділяють його дорожнечу, якщо порівнювати з парканами з дерева або металу. Тому, найчастіше, пластикові паркани не використовують в якості огорожі зовнішнього периметра: їм найбільше підходить роль внутрішнього зонування та декорування безпосередньо на самому дачній ділянці. Купуючи пластиковий паркан, слід особливу увагу звертати на сертифікати якості, так як ринок затоплений достатньою кількістю неякісних підробок.