Арматура в будівництві У будівництві арматура це особливий вид металу, який використовують під час армування залізобетонного виробу. Сьогодні такий матеріал є не отъемным складом в будівельному процесі, а це можна пояснити тільки тим, що арматура набагато міцніше порівняно з бетонною конструкцією, а також перешкоджає корозії.

Коли строиятся marisrub.ru використовуються найкращі матеріали. Зазвичай, фахівці вибирають арматуру еластичного виду. Але, також, вибирають і тверду (зазвичай це куточки і швелери). На сьогоднішніх будівельних ринках можна знайти арматуру на будь-який смак, оскільки її є кілька видів. Але, це треба розглянути більш детально.

Оскільки основною причиною класифікації є фізико-механічні характеристики, то природно, систематизація матеріалу буде по класах.

Виходячи з багатофункціонального призначення матеріалу, можна виділити його наступні види:

1. Розподільна - з її допомогою можна утримувати стрижні у фіксованому розташуванні, а також вона виконує розташування перевантаження між ними;

Арматура в будівництві
2. Робоча - "сприймає" на себе прагнення від зовнішньої дії, а також особистої ваги;

3. Монтажна використовується для збору арматурного каркасу, а також здатна більше зміцнити арматуру під час бетонування;

4. Хомути виконують роль зв'язуючих ланок тільки каркаса, винятком є тріщини, які занадто близько біля опори;

5. Подвійна арматура - можна впроваджувати стрижні, як у стислі, так і в розтягнуті конструкції.

Також, арматуру можна класифікувати по установці:

1. Арматурні сітки — стрижні, які щільно перехрещуються і поєднуються в місцях перехрещення з допомогою зварювання. Застосовують таку сітку для армування плит;

2.Штучна арматура - робиться за допомогою зварювання окремих частин. Цей вид є твердий (сталь) та еластичний (круглі стрижні). Застосовують у будівництві невеликих обсягів.

3. Каркаси використовують для армування балок. Такий вид арматури складається з поздовжньої арматури та її сітки.

Необхідно знати, що вибравши правильний матеріал, а також виробника цього матеріалу, можна бути спокійним у тому, що він прослужить вам десятки років. Тому, перш ніж придбати арматуру, слід отримати оцінку експерта про те, яке навантаження зможе витримати цей матеріал, і який матеріал підійде вам більше. Особливо, такі поради варто врахувати тим, хто новачок в будівництві.