Нюанси при виборі сайдинга Існують різні види сайдінга: вініловий, металевий, або ж алюмінієвий. Але найбільший попит має сайдинг вініловий. Навіть тільки цього сайдинга є велика різновид.

На перший погляд, здається, що вони відрізняються лише кольором, але це далеко не так. І якщо ви хочете, щоб після монтажу, через час сайдинг не покрутився, не втратив колір, а виглядав як тільки змонтований, необхідно враховувати всі нюанси і всі характеристики при виборі.

У першу чергу вам необхідно визначитися з матеріалом сайдинга. Якщо ж ви вибрали вініловий сайдинг, то ви повинні пам'ятати в першу чергу про те що виготовляється він з ПВХ і йде у вигляді панелей, які кріпляться один до одного за допомогою перфорованого замку. Ці панелі сплавляються з двох різних матеріалів і мають дві сторони, зовнішню і внутрішню. Внутрішній шар захищає від різких перепадів температури, а от зовнішній захищає від механічних пошкоджень, сонця, вітру і надає солідний зовнішній вигляд будівлі.

За ціною сайдинга, можна оцінити його якість. Але потрібно також пам'ятати, що і продавці можуть обдурити в цій справі. За високу ціну підсунути більш низької якості товар. В такому випадку залишається один варіант, це самому розглядати товар і визначати його характеристики і якість. Зовнішня і внутрішня сторона сайдинга повинна мати однаковий колір, хоч це і різні шару. Але все ж може бути, що виробник менше барвника додав у внутрішній шар, адже якість від цього не змінюється. Зверніть увагу на товщину панелі в розрізі. Вона повинна бути однакової товщини у всіх місцях. Товщина панелі близько 1.0-1.2 мм. Якщо ж товщина різна, це говорить про те, що надалі панель деформується і втратить свій вигляд. Уважно дивіться, що отвори під шурупи були однакові і в одну лінію. Погните панель в різні сторони і визначте таким чином її пластичність.

Нюанси при виборі сайдинга
Нюанси при виборі сайдинга

Поверхня сайдинг має глянсову, так і шорстку. Краще вибрати глянсову. На глянцевому поверхні не буде затримуватися ні пил, ні бруд, ні волога. А якщо і забруднитися, то щоб помити її не виникне жодних проблем. При покупці, дивіться на упаковку в якій зберігається і транспортується матеріал. Адже поки він не проданий, саме коробка захищає його від механічних ушкоджень. Перевірте відповідність обраного вами матеріалу і того що вам привезли додому.