Апаратний манікюр

Апаратний манікюр

Акуратний манікюр і доглянуті нігті вже давно є не елементом розкоші, а обов'язковим атрибутом будь-якої стежить за собою особи жіночої статі.

Если вас интересует парка аляска купить, стоит заглянуть на этот сайт pancer.com.ua вы найдете парку аляска купить отличного качества и по доступной цене.

Ще десятиліття тому в нашій країні був повсюдно поширений класичний манікюр, також званий обрізним. Принцип виконання цієї процедури полягає в механічному видаленні огрубілою шкіри і кутикули — зрізання з допомогою ножиць або кусачки — з рук після їх попереднього розпарювання.

Манікюр

В останні роки гідну конкуренцію за співвідношенням попиту і пропозиції обрізному манікюру склав апаратний. Є однією з різновидів європейського необрізного манікюру, цей вид догляду за шкірою рук і нігтями передбачає видалення відмерлих частинок шкіри і кутикули швидко обертовими шліфувальними насадками. Кожна насадка має свою унікальну функцію, що дозволяє міняти їх залежно від конкретної задачі. З допомогою насадок можна шліфувати нігтьову пластину, позбавляючись від нерівностей, і коригувати форму нігтя, при необхідності змінюючи її повністю.

Переваги апаратного манікюру

Головним плюсом апаратного манікюру є його безпека. Так як в даному випадку ріжучі інструменти не використовуються, ризик пошкодження шкіри, появи порізів і тріщин зводиться до мінімуму. Відсутність можливості контакту з кров'ю дозволяє бути впевненим у гігієнічності процедури і виключити можливість випадкового зараження.

Апаратний манікюр

Апаратний манікюр

Одним з найважливіших плюсів апаратного манікюру є його точність. При належній кваліфікації майстра можливо видалити відмерлі і огрубілі ділянки шкіри, не травмуючи при цьому ніжні і здорові. При наявності певної практики шліфувальні насадки дозволяють домогтися досить симетричної форми нігтя в поєднанні з рівними і акуратними краями самої пластини.

Важливим є і те, що для сеансу апаратного манікюру руки не потребують додаткової підготовки — немає необхідності розпарювати шкіру, що дуже зручно для тих, хто страждає від сухості шкіри або підвищеної крихкості нігтьової пластини.

Варто відзначити і те, що необрізний манікюр дозволяє зберегти доглянутість нігтів набагато довше, а зростання кутикули в цьому випадку буде відбуватися повільніше.

Апаратний манікюр — підводні камені

Однак далеко не кожен майстер володіє достатньою кваліфікацією, щоб провести якісну процедуру апаратного манікюру. Невмілий майстер з погано поставленої рукою може нанести серйозної шкоди нігтям, істотно травмувавши нігтьову пластину і зробивши сеанс манікюру болючим. У «Студії проблемного педикюру та манікюру» працюють тільки висококласні фахівці, чий багаторічний досвід проведення процедур апаратного манікюру є найкращою гарантією якості їх роботи.

Апаратний манікюр

Апаратний манікюр