В кожному офісі є столи, за якими працюють співробітники.

Столи для офісу за якими критеріями варто вибирати

Саме від меблів часто залежить зовнішній вигляд інтер'єру, наявність достатнього вільного простору, навіть працездатність і клімат у приміщенні.

Якщо вас цікавить ремонт ноутбуків, варто зазирнути на цей сайт www.portativeservice.com.ua ви знайдете ремонт ноутбуків відмінної якості і за доступною ціною.

Як вибрати столи для офісу

Розмір

Насамперед, стіл підбирають за розміром. Адже є велика різниця, в одному приміщенні буде знаходитися два столу або шість. Стіни можна виміряти рулеткою і записати приблизні розміри передбачуваного столу.

Якщо в одній кімнаті декілька робочих місць, то краще підбирати однакову меблі, вона буде естетично виглядати. Крім ширини і глибини столу, потрібно враховувати ще і його висоту. Бажано, щоб товщина стільниці була достатньою, від 2 сантиметрів, інакше стіл може навіть прогинатися і не буде міцним.

Розмір стільниці підбирають індивідуально. Пішли в минуле часи, коли на столі в кожного співробітника лежало незліченна кількість папок, зараз все автоматизується. Якщо для роботи використовується тільки ноутбук або комп'ютер, то віддають перевагу компактним столів з невеликими стільницями.

Матеріал

Найдешевші столи роблять з деревостружкових плит (ДСП), іноді їх ламінують (ЛДСП). Також користується попитом меблі з дрібно-дисперсійної фракції (МДФ), вони вважаються екологічно чистими і служать довше, виглядають краще. Меблі з натурального дерева рідше зараз використовується для офісів, перш за все, з-за своєї високої ціни.

Також вона габаритна, важко пересувається, а в офісі часто необхідно переставляти столи, навіть для прибирання. Столи з натурального дерева для офісів частіше купують в кабінет керівника. Для рецепцій або прийому клієнтів набувають іноді скляні столи чи стійки, але на них сильно залишаються відбитки, потрібно постійно протирати.

Функціональність

Перш ніж купити меблі для офісу на мск-промебел.ру/каталог, потрібно розглянути всі її особливості. В офісному столі може бути висувна полиця для клавіатури, підставка для системного блоку або колонок, верхня надставка. Бувають столи з роликами, їх можна зручно і швидко пересувати в потрібне місце.