Різниця між кабелем марки АСБ і АСБл. Є думка, що АСБл застаріла маркування. Чи це правда?

Різниця між кабелями марок АСБ і АСБл та АСБ2л в тому, що в подушці під бронею кабелю АСБл крім крепірованной паперу додатково використовуються лавсанові стрічки. Введення цих стрічок підвищує вологостійкість і корозійну стійкість кабелю.

Чи можна використовувати СІП всередині виробничих приміщень у вигляді магістралі для розподілу електроенергії?

Скажіть, чи є у вас СІП з мідними жилами?

Если вас интересует купить кабель шввп 3х2,5, стоит заглянуть на этот сайт sek.com.ua вы сможете купить кабель шввп 3х2,5 отличного качества и по доступной цене.

Що означає буква "Г" в марці кабелю АСБГ? І чим цей кабель відрізняється від АСБ2л?

Дані кабелі по конструкції відрізняються один від одного захисними покривами. Буква "Г" в конструкції захисного покриву означає, що відсутній зовнішній покрив. Відповідно до ГОСТ 7006-72 "Покриви захисні кабельні. Конструкція і типи, технічні вимоги та методи випробування" захисний покрив для кабелю марки АСБГ складається з наступних елементів: Подушка під броню містить: - шар бітумного складу, - крепированная папір або кабельна просочена, - шар бітумного складу, - крепированная папір або кабельна просочена, - шар бітумного складу. Броня: - сталеві оцинковані стрічки. Захисний покрив для кабелю марки АСБ2л складається з наступних елементів: Подушка під броню містить: - шар бітумного складу, - дві стрічки ПЕТ, - крепированная папір або кабельна просочена, - шар бітумного складу, - дві стрічки ПЕТ, - крепированная папір або кабельна просочена, - шар бітумного складу. Броня: - сталеві оцинковані або не оцинкована стрічки. Зовнішній покрив: - шар бітумного складу, - шар стеклопряжи або кабельної пряжі, - шар бітумного складу, - шар крейдяного покриття або слюди.

В яких випадках прокладається ААБл з однієї житлової, в яких - з двома, з трьома, а в яких з чотирма жилами?

Відповідно до ГОСТ 18410-73 кабель марки ААБл випускається в: 1-но жильному виконанні на напругу 1 кВ з перетином ТПЖ від 10 до 800 мм 2, 3-х жильному виконанні на напругу 1, 6 і 10 кВ з перетином ТПЖ від 10 до 240 мм 2, 4-х жильному виконанні на напругу 1 кВ з перетином ТПЖ від 16 до 185 мм 2. Кабелі з паперовою просоченою ізоляцією в 2-х жильному виконанні не випускаються. Кабель призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках при температурі навколишнього середовища від мінус 50 до плюс 50 градусів Цельсія і відносній вологості повітря до 98% при температурі до 35 град. Цельсія. Допускається експлуатація кабелю в мережах постійного струму при значеннях напруги в 2,5 рази більше номінального значення напруги змінного струму. Область застосування кабелю марки ААБл: прокладка в землі (траншеях), з низькою і середньою корозійної активністю. Як правило, 1-но жильний кабель використовується в мережах постійного струму, 3-х жильний в мережах змінного струму на напруги 6 і 10 кВ, а кабель в 4-х жильному виконанні в мережах змінного струму на напругу 1 кВ.

запитав: Бурмаков І.І.

Необхідний кабель для прокладки в землі на 10 кВ. Якої марки кабель і якого перетину необхідний для цієї мети?