Машинка для стрижки вже давно не є прерогативою перукарень та салонів краси. Сьогодні це простий пристрій дозволяє самостійно вдома підстригти волосся, підрівняти бороду, вуса або створити ультрасучасну зачіску. Залишилося лише купити підходящу модель, щоб ефектно виглядати кожен день.

Если вас интересуют мужские стрижки киев, стоит заглянуть на этот сайт zirulnik.com вы найдете мужские стрижки киев отличного качества и по доступной цене.

Яку машинку для стрижки вибрати?

У продажу будь-якого магазину побутових товарів представлені різноманітні варіанти електромашінок. Всі вони головним чином відрізняються функціональними можливостями, кількістю насадок, дизайном і ціною.

Виходячи з принципу роботи моторчика приладу, розрізняють такі види машинок:

Перші - найдешевші і найменш потужні (9-15 Вт). Вони оснащені незнімними лезами і відрізняються підвищеною вібрацією, шумом при експлуатації.

Роторні - більш швидкісні, потужні (до 50 Вт) і розраховані на тривалий період роботи. Як правило, рівень шуму в таких пристроях зведений до мінімуму, але вони швидко нагріваються.

Акумуляторні - компактні, легкі і самі тихі. Їх використовують для окантовки стрижки, бороди, а також в якості бритви.

Крім потужності, при виборі машинки необхідно врахувати і інші важливі параметри:

  • матеріал лез (нержавейка, кераміка, з алмазним напиленням),
  • тип харчування (мережеве, акумуляторне, «два в одному»),
  • кількість насадок (наприклад, для волосся, бороди, вусів),
  • форму корпусу (ергономічна, з гумовими вкладишами),
  • вага (100-700 г).

Матеріал лез безпосередньо впливає на якість стрижки. Тому не варто нехтувати цим параметром. Наприклад, звичайна нержавейка швидко тупіться, кераміка - ламається. Найкращим варіантом вважається високоміцна нержавіюча сталь з гіпоалергенним покриттям, яка дозволить ножам залишатися гострими довгий час і самозагострювальне в процесі роботи.

Форма і вага корпусу також важливі. Електромашинка повинна зручно лежати в руці, не обтяжувати її і не ковзати в процесі експлуатації.

При схожою ціною і функціонал, доцільніше вибрати модель з додатковими аксесуарами: гребінцями, ножицями, підставками, чохлами. Таким чином, можна придбати повноцінний комплект, який стане в нагоді в подорожі, відрядженні.

Побутові товари за кращими оптовими цінами - в магазині «Техніка.od.ua»!

Працюємо з оптовими покупцями з усієї України, тому організовуємо доставку в будь-який пункт - Київ, Ужгород, Львів, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Харків. Можливий також самостійний вивіз зі складу магазину в Одесі.

Якщо залишилися питання, звертайтеся до співробітників інтернет-ресурсу з будь-якого номером, вказаним вгорі сайту техніка.od.ua. Ми відкриті 6 днів в тиждень!

Даного товару немає але він ще буде. Залиште свою пошту і ми повідомимо Вам про її надходження.