Вивіз сміття в СПб недорого з вантажниками 250р / ч і без них - затребувана і популярна послуга в нашій компанії.

«Максівивоз» пропонує великий вибір комплексних послуг на недорогий вивезення сміття (будівельного і побутового) в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області на а / м різної вантажопідйомності і обсягу: 
Газель до 1.5 тонн, Баф до 4 тонн (Baw-fenix), Газон, Зіл самоскид 6 тонник, Контейнер-Пухта 27 куб 

Если вас интересует железоотделитель, стоит заглянуть на этот сайт ukrms.com.ua вы найдете железоотделитель отличного качества.

З ПИТАНЬ ЗАМОВЛЕННЯ, ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА ТЕЛ: У нас професійний підхід до справи. «Максівивоз» зробить вивезення сміття в Спб недорогим і швидким. Ми робимо внесок в боротьбу за чистоту дворів і вулиць, де вже проглядається позитивна тенденція.Ми готові прийти на допомогу 7 днів на тиждень, без вихідних і свят.

Вартість вивозу сміття цілком доступна, в чому Ви можете переконатися ознайомившись з нашими розцінками.

При будь-яких питаннях дзвоніть. Ми підкажемо розцінки, допоможемо вибрати відповідний а / м, вишлемо вантажників при необхідності.

  • 384 (без назви)
  • 396 (без назви)
  • 74 (без назви)

Адекватні ціни, відсутність зайвих надбавок .Наша компанія тримає недорогі ціни на послуги вивезення сміття та вантажників в Спб.Ми поважаємо наших клієнтів, і не "забудемо" про замовника, як це трапляється при замовленні послуг у нечесних людей.Но варто пам'ятати - там де занадто недорого або навіть дуже дешево, може ховатися обман.Лучше не ризикувати, і звернеться відразу в перевірену компанію, яка не обманює і чесно робить свою роботу.

Ми приїдемо до Вас в обумовлений час. так-як диспетчер приймає отримані замовлення швидко і профессіонально.Ви замовляєте, ми домовляємося про час і месте.А так-же вантажників, якщо вони потребуются.В потрібний час ми будемо у Вас.Якщо буде якесь непередбачена ситуація, ми заздалегідь Вас поставимо до відома, що опаздиваем.Но впадати у відчай не варто, ми завжди зможемо відправити запасний а / м, для вивезення сміття в Спб дешево.

Довіряючи сміття до вивозу силами нашого колективу, замовники залишаютьсязадоволені .Вони записують наші контакти і при замовленні повторної вивезення звертаються тільки до нас, стаючи нашими постійними кліентамі.Без наших вивезень не обходяться ні ремонт, ні демонтаж НЕ генуборка.Еслі в Спб або Ленобласті десь потрібно позбавиться від сміття і мотлоху (будівельного і побутового) недорого за ціною - то звертаються до нас!