Транспортування металобрухту вимагає використання спеціальної техніки, оскільки метал - вантаж досить важкий, а нерідко і негабаритний. У розпорядженні ж підприємств, які бажають здати кольоровий метал, не завжди є автопарк спецтехніки. Тому вивезення брухту кольорових металів компанія «Петрова» може взяти на себе.

Если вас интересует железоотделитель, стоит заглянуть на этот сайт ukrms.com.ua вы найдете http://teplo-doma.in.ua/ отличного качества и по доступной цене.

Наша компанія має в своєму розпорядженні достатню кількість вантажного транспорту, обладнаного контейнерами різної місткості і вантажопідйомності. Тому провести вивезення металу ми можемо в стислі терміни і в найбільш слушний для замовника час.

Роботи з демонтажу обладнання та металевих конструкцій входять в число небезпечних для здоров'я. Нерідко для їх виконання людина повинна володіти відповідними кваліфікацією і допуском. Також в процесі демонтажу металоконструкцій можуть знадобитися фахівці певних професій, які не завжди присутні в штаті підприємства. Наприклад, ті ж газосварщики, які виконують різання металу.

Співпраця з компанією «Петрова» знімає з замовника необхідність витрачати час і додаткові кошти на пошук фахівців з розбирання обладнання та конструкцій з металу.

Ми виробляємо не тільки прийом металобрухту, а й його оптовий продаж. Для багатьох підприємств, що виробляють металопродукцію, і металургійних комбінатів вигідно працювати саме з ломом. Це дозволяє знизити собівартість продукції. Однак при продажу металобрухту оптом найбільш цікавить замовників, оскільки дрібні партії збільшують витрати на доставку металу.

У зв'язку з цим продаж металобрухту оптом - один з напрямків діяльності нашої компанії. Ми можемо на постійній основі готувати великі партії металу для того чи іншого підприємства. Це вигідно для наших партнерів, оскільки вони отримують впевненість в планових поставках металу оптом.

Особливості роботи з компанією «Петрова»:

1. Демонтаж і вивіз металевого брухту за наш рахунок.

2. Прийом БУДЬ-ЯКОГО металлома в широкому діапазоні (чорний кольоровий).

3. Комплексний підхід до здає брухту. Наші співробітники зроблять сортування за видами металу і приймуть Ваше лом за найбільш вигідними цінами.

4. Конкурентні ціни на ринку Санкт-Петербурга за рахунок економії на масштабах діяльності. 

5. Наші співробітники - це висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом роботи в сфері вторинної сировини. 

6. ТОВ «Петрова» має повний пакет документів, які дозволяють на абсолютно законних підставах вести даний вид діяльності. 

7. Грошові операції проводяться у формі готівкового і безготівкового розрахунку і супроводжуються усіма необхідними документами. 

Компанія «Петрова» проводить прийом кольорового металу в Санкт-Петербурзі за вигідними цінами. Пропоновані високі розцінки на покупку брухту кольорових металів приємно здивують Вас.