Сервіс автоматичного обдзвону УХ-Х! призводить нових клієнтів і допомагає повернути старих.

Економія часу

Не витрачайте свій час на численні спроби додзвонитися - наш сервіс зробить це за Вас.

Підвищення ефективності

Если вас интересуют рассылки вайбер, стоит заглянуть на этот сайт viber-pro.com.ua вы найдете рассылки вайбер отличного качества.

Вигідніше і ефективніше, ніж інші маркетингові інструменти, наприклад, смс-расслилка або звернення по радіо.

Таргінг звернення до клієнта

Ми допоможемо Вам створити розсилку з Ваших даних, наприклад, в форматі "Добрий день,% ПІБ%! Ваш борг становить% сума%."

Наш сервіс унікальний. 
Його можна застосувати для виконання практично будь-якої задачі і в будь-якій сфері діяльності - справа ми зібрали найбільш популярні варіанти використання УХ-Х!

Система автообзвона боржників - новий, оригінальний і ефективний інструмент в скороченні часових і фінансових витрат колекторських агентств, банків, енергетичних компанії і інших організацій. 
Попереджайте своїх клієнтів про можливі пені або, наприклад, про необхідність оплати послуг: "Добрий день! Єгор Денисович, не забудьте, будь ласка, оплатити квитанцію за газ до 20 числа". 
Такий спосіб роботи з клієнтами значно знижує рівень дебіторської заборгованості і звільняє частину робочого дня Ваших юристів.

Ви хочете перевірити роботу менеджерів Вашої компанії? Відмінно, Ви в правильному місці. 
Обзвон клієнтів з метою отримання зворотного зв'язку від клієнта збільшує термін "життя" покупця, в середньому, на 20-23%. Цей маркетинговий інструмент одночасно дозволяє отримати необхідний відгук, підвищити лояльність клієнта і поліпшити імідж компанії. 
приклади: 
- оціните якість нашого обслуговування за шкалою від 1 до 5, 
- оціните швидкість реагування компанії на питання клієнтів за шкалою від 1 до 5, 
- натисніть цифру 6 якщо хочете записати голосове відгук для нашої служби контролякачества, 
- та ін.

Креативний багаторівневий опитування

Хочете організувати дослідження ринку або провести голосування? 
Наш сервіс пропонує професійний запуск багаторівневого опитування з використанням, наприклад, даних з Вашої бази даних або IRV-меню (голосового меню). 
Можна зробити і квест =) Потрібна тільки фантазія.

Оповіщення з можливістю оплати по кнопці

Уявіть, наприклад, що Вам потрібно оплатити за квитанцією за комунальні послуги. Зазвичай ця процедура асоціюється з довгими чергами з бабусь в банку. 
Вам було б зручно отримати дзвінок-сповіщення про суму до оплати з можливістю оплати після натискання кнопки, наприклад, з перекладом в Ваш онлайн-банк? Ми впевнені, що "Так". 
Оповіщення з можливістю оплати можна застосувати, практично, до будь-якій сфері діяльності - ми Вам допоможемо зробити все якісно! * Доступно для Enterprise

Скільки потрібно співробітників і днів, щоб обдзвонити 20 000 клієнтів? 
Відповідь: 5 менеджерів і 53 дня. 
Скористайтеся сервісом зараз, щоб продзвонити свою клієнтську базу за все за кілька хвилин. 
Завантажте базу, аудіоролик і вперед!